2 Yaka 1 İsmail ikinci bölümü ile ATV ekranlarındaYayınlanan May 16 2012 - 8:43am Yazan admin2 Yaka  1 İstanbul oynamaya başladı. Usta oyuncu Erdal Özyağcılar burada da ustalığını konuşturuyor.

Biri Türk, biri Yunan iki eşi arasında mekik dokuyan bir balıkçının hikayesi 20 Mayıs Pazar akşamı 2.bölümü ile ATV’de ekrana gelecek. Dizi ilk bölümden itibaren tutulmuş görünüyor. Tabi ” Muhteşem Yüzyıl” ile aynı gün ve aynı saatte olması muhteşem’in fanatiklerinin bu diziyi izlemesi mümkün olamayacak

ATV’nin resmi sitesinden “İki Yaka Bir İsmail” dizisinin 1.bölüm özeti  :

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar başrolde! Yakında atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İKİ YAKA BİR İSMAİL, Türk ve Yunan oyuncuları bir araya getiriyor. Dizi, iki eşli balıkçı İsmail’in hayatını anlatacak. İKİ YAKA BİR İSMAİL çok yakında atv ekranlarında!BİR GÖNÜLDE İKİ AŞK Biri Türk, biri Yunan iki eşi arasında mekik dokuyan bir balıkçının hikayesi… Usta oyuncu Erdal Özyağcılar başrolde! Yakında atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İKİ YAKA BİR İSMAİL, Türk ve Yunan oyuncuları bir araya getiriyor. Dizi, iki eşli balıkçı İsmail’in hayatını anlatacak.


Tanıtım Fragmanı…

(302)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak