Acun Ilıcalı darda!Yayınlanan Haz 29 2012 - 8:52pm Yazan admin 

Survivor eski yarışmacılarından Merve Büyüksaraç’dan şok iddia!!

Büyüksaraç yarışmada kendilerine yemek verdiklerini  söyledi. Sadece yemek değil, pek çok konuda şaşırtıcı açıklamalarda bulunan Merve yüzünden Acun Ilıcalı darda kalacak gibi  gözüküyor.

Merve Büyüksaraç’ın ilginç açıklamalrı şöyle:

“Mustafa Topaloğlu benden sonra 10. hafta elendi. Yüzme bilmeyen bir adam hepimizden fazla kalabiliyor. En çok zoruma giden ise ben adadan çıktıktan sonra Acun Medya çalışanları bana diyor ki “Survivor’da biz Mustafa Topaloğlu ile 10 haftalık elenmeyeceğine ilişkin sözleşme yaptık.” Bence Hasan’a da çok haksızlık yapıldı. Bence orada bir yönlendirme söz konusu. Nihat kazandığı için mutluyum. Ekranda göründüğü gibi bir insan. Reyting için ada farklı yansıtılıyor. Yapım şirketi istediği için, elemede Doğuş’u yazmamız söylendi. Yazmasaydım ben elenirdim. Gönüllülerde de öyle oldu. Benim ismini açıklamam doğru olmaz.”

“Survivor’da sadece ben haksızlığa uğramadım. İnsanlar Acun Medya’dan çekiniyor. Adadan elendikten sonra çok üzüldüm. Yarışma sonrası Dominik’te Acun Ilıcalı ile görüşmek istedim ama benimle görüşmedi. Sağ kolu Ebru’yu gönderdi. Adadaki yayınlar adamına göre yapılmış. Annem, ailem çok üzülmüş. Sanki çok farklı biriymiş gibi gösterilmişim. Oraya çıkan bütün yarışmacılar bir şey için katılıyor, ün için, para için. Ben de bunlar için katıldım. Adada yaşananların çok küçük bölümü yayınlanıyor. Adamına göre montaj yapılması beni çok sinirlendirdi.”

Merve 100 bin lira ceza ödeyebileceğini söyleyerek şu açıklamyı da yaptı:

” Gizlilik Sözleşmesinde yaşanları anlatmamız yasak . Ben bunu ihlal ediyorum göze aldım. Aykırı hareket etmenin bedeli 100 bin TL. Konuşmalarıma herhangi bir dönüşte bulunmadılar. Sessiz kalıyorlar. Son gün canlı yayına kadar bekledim Acun Ilıcalı bir açıklama yapar diye herhangi bir açıklama yapmadı. Orası Acun’un yarışması olmuş. Yarışmaya katıldığım için pişmanım.”

Bakıp, göreceğiz Ilıcalı bu iddialar karşısında suskun mu kalacak, konuşacak mı?

(391)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak