Afrodizyak etkili masaj yağları ile rahatlayınYayınlanan Eki 1 2015 - 10:40pm Yazan adminAfrodizyak etkili masaj yağları

Masaj, vücut dokularını manipüle etmenin bilimsel bir yöntemi olarak tanımlanmaktadır Masaj elle birebir olarak uygulanan fizyolojik ve psikolojik etki yaratır. Masaj vücudu rahatlatıp gevşetir, ağrıları uyuşturur Pek çok masaj çeşitleri olduğu gibi pek çok masaj ürünleri var. Kimi ağrılar için, kimi cinsel uyarıcı olarak kimi de vücudu gevşetip rahatlatmak amacıyla.

TALYA masaj yağı: Afrodizyak masaj yağı vucut, zihin ve ruh uyumluluğu sağlıyan cinsel duyguları harekete geçiren aromatik yağlar ile cildi besleyen nemlendiren vitamin ve bitkisel yağları içerir. Tüm vucuda özellikle uyku öncesi masaj yapılarak uygulanır. Uyarıcı özelliğe sahip bu masaj yağı Uzak Doğunun egzotik karakterini yansıtır.

OTACI AFRODİZYAK AROMA TERAPİ MASAJ YAĞI: İçeriğinde kayısı çekirdeği, buğday tohumu, ceviz, susam, zeytin, fesleğen, sardunya, limon yağları ve E vitamini bulunmakta. Otacı Afrodizyak Masaj Yağı, vücut, zihin ve ruh uyumunu sağlayan, duyguları harekete geçiren aromatik yağlar ile cildi besleyen , nemlendiren vitamin ve bitkisel yağlar içerir. Tüm vücuda , özellikle uyku öncesinde masaj yapılarak uygulanır.

SHIFFA HOME AROMATERAPİŞ MASAJ YAĞI: Kayısı, Yasemin, Kırmızı Sandal Yağlı Karışık Bitkisel Yağ . Haricen kullanımda vücut, zihin ve ruh uyumunu sağlayıcı, cinsel duyguları harekete geçirici, cildi besleyici ve nemlendirici etkiye sahiptir.

İçeriğinde; Yasemin Yağı, Zeytin Yağı, Kırmızı Sandal Ağacı Yağı, Portakal Yağı, Bergamut Yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı, Ceviz Yağı, Susam Yağı, Ylang Ylang, Sedir Ağacı Yağı

Kullanımı: Sıcak su banyosu esnasında sıcak suya sıkılarak kullanılır. Bitkisel yağların kokuları uyarıcı ve rahatlatıcı etkiye sahiptir.

LOFT : Anti Aging Masaj & Vücut Yağları

Yağlı Hissi Bırakmayan Özel bir Formüle Sahiptir. (Non-Greasy) Yüksek Derecede Nemlendirici özelliklidir. Maximum Masaj Kayganlığı ve Performansı Sunar. AHA (Alfa Hydroxy) ile Elastin ve Kolejen üretimini uyarır. Aromaterapi Özelliklidir. Anti-Aging özelliklidir. ( 2x Üzüm Çekirdeği Yağı, AHA ve E vitamini) Giysilerde Havlularda ve Örtülerde leke Bırakmayan özelliktedir. Duş’tan Sonra Cilt Nemliyken Uygulandığında Nemi Hapseder. Masajdan Sonra ise Cildi ipek gibi yapar. En hassas ciltlerde bile Yüz ve tüm vücut için güvenlidir. (PH 5.5)

(61)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak