Alış veriş yaparken dikkat!Yayınlanan Mar 25 2014 - 5:23pm Yazan adminYanlış seçim yapmamak için kıyafet, ayakkabı almak için alış verişe çıkmadan önce bazı konulara dikkat etmelisiniz ki, yanlış seçim yapın

Çizme, ayakkabı ve babet satın alırken öğleden sonraları almayı düşünün. Çünkü ayaklarınız şişebileceği için sabah saatlerinde aldığınız bir çizme öğleden sonra ayaklarınızı vurabilir.

İç çamaşırı alırken dikkat etmeniz gerekenlerden biri; bedeninizi çok fazla sıkmaması. Çok sıkı iç çamaşırı rahatsız olmanıza neden olabilir.

Pantolon alırken, üzerinde güzel durmasına aldanmayın kumaşının kalitesine kırışıp kırışmayacağına dikkat edin..Önü düz olan pantolonlar sizi daha ince, manşeti olmayan pantolonlar bacak boyunu daha kısa gösterir. Ayrıca düşük bel pantolonun da bacak boyunuzu kısa göstereceğini unutmayın. Eğer üst tarafınızın alt kısma göre uzun olduğunu düşünüyorsanız, asla düşük bel pantolon giymemelisiniz.

Pantolon denerken kalça kısmındaki kumaşı iki parmağınızla kavrayabildiğinizden, pantolon ağı kısmında potluk oluşmadığından çok emin olun.

İç çamaşırı alışverişinde hata yapmamanın en kestirme yolu, hep bildiğiniz ve devamlı denediğiniz markalardan alışveriş yapmaktır.

Triko, herkesin rahatlıkla giyebileceği kıyafet değildir. Vücunuza güveniyorsanız, dar kesimli modelleri deneyin aksi takdirde, yağlarınız ortaya çıkabilir ya da kalın beliniz..Doğal olan trikoları seçin sentetik giysiler sağlığınız için de zararlıdır.

En önemlisi de eğer çok ihtiyacınız yoksa sezon sonunu bekleyin. Fiyatlar yüzde 70*80 daha düşük olabiliyor. Hiç birimiz enayi konumunda olmak istemeyiz değil mi? 🙂

 

(621)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak