Aralık Ayı AstrolojinizYayınlanan Kas 24 2012 - 8:56am Yazan admin 

KOÇ: Özel yaşamınıza odaklanmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. ALARM! İş yaşamınızı ve özel yaşamanızı dengeleyin. İlişkiler kopma noktasına gelebilir.  Kendinize savaşı bırakmalısınız. Bu kendinizi kötü hissetmenize yol açıyor

BOĞA: Uzun üsredir peşinde koştuğunuz hayalinizi gerçekleştirebileceksiniz. Dostlarınızı unutmayın. Geçmişte yaşadığınız bir ilişki su yüzüne çıkıuyor. Evli olan boğalar dikkat! Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler olacak. İyi değerlendirebilirseniz, yükseliyorsunuz.

İKİZLER: Aradığınız aşk nihayet kapıyı çalmak üzerer. Yersiz endişeleri bırakın ve hayatın tadını çıkarın. Sorumluluklarınızdan biraz sıyrılma ve kendinizi şımartma zamanı. Kısa yolculuklar görünüyor. Ertelediğibniz karaları gözden geçirme ve yaşamınıza ortak etme zamanı..

YENGEÇ: İş yaşamınıza ayırdığınız zamanı elinize dostunuza da ayırma zamanı. Bu ay uzun bir seyahat sizi bekliyor. Maddi konularda rahatlama yaşayacak, bekemediğiniz bir yerden bir para alacaksınız.

ASLAN: Mali konularda sıkıntılar yakanızı bırakmıyor. Cömert tutumunuz sizi zorda bırakıyor. Mantığınızla hareket etme zamanı geldi. Yeni bir ilişki yaşayacaksınız. Huysuzluğu ve şüpheyi bir kenara atın.

BAŞAK: Okul ya da iş yaşamınızdaki yoğunluk sizi bir hayli germiş. Artık nefes alıp, çevrenizde olup bitenleri gözlemleme zamanı. Sahte dostlardan uzak durun. Yeni bir aşk içinde olanlar dikkat! Zarar görebilirsiniz. Sürekli eleştirnekten uzaklaşın ve kendinizi yargılayın. Karar verirken, mantığınız ön planda olsun, duygularınız değil.

TERAZİ: Pratik çözümler iş yaşamınızda sizin kurtarıcınız oluyor. İstikrarlı tutumunuzu devam ettirin. Dost ve arkadaş çevreniz tarafından sevilen bir tipsiniz. İş yaşamınızda hafif salatılar olacak ve  mantığınızla çözeceksiniz.

AKREP: Otoriteyi sevmeyen akrep, bu dönem üzerinde aşırı otoriter baskıyı hissedebilir. Bu iş, aşk ve dostluklarla da ilgili olabilr. Son kararı vermeden yaşamınızı yeniden gözden geçirin. Şıpsevdi akreplere yeni bir aşk  doğuyor.

YAY: Planlanmış organizasyonları uygulama vakti. Geleceğe yönelik planlarınızı denetleyin ve asla bırakmayın. Yaşamınızla ilgili ciddi bir çalışma yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Hayallerden uzaklaşmalı ve yere basmalısınız. Maymun iştahlılığınız yüzünden pek çok şansı kaçırıyorsunuz.

OĞLAK: Yaşadığınız hayal kırıklığı yüzünden yaşama küsmüşsünüz. Silkinme ve kendine gelme zamanı. İş yaşamınızda değişiklik söz konusu olabilir. Yeni bir yer ya da yeni bir iş gibi. Geçmişte kalan vr unutamadığınız bir insanla ilgili yoğun duygular yaşayacaksınız.

KOVA: Mali konulara dikkat edin. Yaptığınız bütçeyi aşabilir ve sıkıntılar yaşayabilrsiniz. Sağlığınızla ilgli önemli bir ayrıntıyı arkaya atmayın. Aşk yaşamınız renkleniyor. Uzaktan alacağınız bir haber sizi harekete geçirecek.

BALIK: Sürekli  endişelerden vazgeçin. Kendinizi yediğiniz kadar çevrenizdeki insanları da üzüyorsunuz. gereksiz ve aşırı hassasiyet nedeniyle kırıcı olabiliyorsunuz. İş yaşamınızda yeni tekliflerle yeni projeler zamanı. İyi değerlendirin, Karlı çıkacaksınız.  Bir ortaklık söz konusu olabilir. Kendinizi suçlamaktan vazgeçip, yenilenme zamanı…

 

 

(626)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak