Arçelik ürünlerinde indirimYayınlanan Şub 25 2014 - 9:35pm Yazan adminarcelik-beyaz-esyaBeyaz eşya ve mutfak ürünlerinde büyük indirimler başladı. Bu indirimlerin en büyük sebebi herhalde kredi kartı taksitlerindeki değişiklikten kaynaklanıyor.  Kredi kartı ile artık 10- 12 taksit yapılamazsa da büyük marka ve firmalar bankalarla anlaşmalarına bağlı olarak 6 ile 9 arası taksit olanağı sunuyor.

Özellikle küçük mutfak gereçlerine bir baktık ve bize cazip gelen Arçelik ürünleri oldu. Pek çok marka ürünü bulmak kolay ama ya servisi. Servisini bulmak pek o kadar kolay olmuyor. Oysa Arçelik teknik servisi ile garanti süresi boyunca hizmeti ile yanınızda oluyor.

Ürünlere geçmeden, önce Arçelik modellerini  iyi.net’te bulabilirsiniz. Onlarca Arçelik mutfak ürünlerini nereden alsam diye düşünmeden alabileceğini bir site.

İyi.net’te Arçelik’in ve pek çok markanın ürünlerini bulabiliyorsunuz. Aradığınız ürüne ve markaya sizi yönlendiriyor. Nerede arasam diye düşünmüyorsunuz.

Katı meyva sıkacağından kahve makinesine, çamaşır makinasından klimaya kadar..

arcelik-24040-24041-222485-224299_2Klima deyince  aklınıza ilk gelen ne oluyor? Sıcaklar.. Sıcaklar diyorum çünkü soğuklar artık kapımızı terketmek üzere:) Sıcaklarda serinlemenin yolu da klimadan geçiyor. Klima deyince de akla Arçelik geliyor. Başta da anlattığımız nedenlerden dolayı.

Arçelik 24040 / 24041 klima modeli fiyatı 2250 lira taksit imkanı var.

Klimadan bahsetmişken hemen yakın zamanda başımızda geçen bir olayı da anlatayım. Arçelik klimayı yaklaşık olarak 3 yıldır kullanıyoruz ve tek sorun yaşamadık. Bu konuda ne kadar cahil olduğumuzu da yaşadığımız yerde görüştüğümüz  arçelik klima servisi yetkilisinden öğrendik.  Meğer klimalar yılda 2 defa temizlenmesi gerekiyormuş. Biz 3 yıldır kullanıyoruz ve bu hiç aklımıza dahi gelmedi. Bakterileri yutuyormuşuz da haberimiz yokmuş. Servisci arkadaşımız bu gün geldi ve klimamızı temizledi. Simsiyah bir su çıktı. Sadece bakterilerle kalmayıp, son zamanlrda neden gürültülü çalıştığını düşünüyorduk. Siz siz olun aldığınız klimayı yılda iki defa mutlaka temizlettirin.

 

 

(569)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak