Aşkın Nur Haluk Bilginer ayrılıyor.. Sebep ihanetYayınlanan May 25 2012 - 7:17am Yazan adminHaluk Bilginer Aşkın Nur Yengi çifti ayrılıyor mu?

2006 yılında evlenen ve aynı yıl Nazlım adını verdikleri kızlarını kucaklarına alan Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi’nin imrenilen aşkına gölge düştü. Şu sıralar evlilikleri sorunlu olan ve ayrılacakları söylenen çift henüz bir karar almadı.

Çevresindeki söylentilere göre, Bilginer’in Yengi’yi aldattığı söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde  aralarındaki krizi atlatmak için İngiltere’ye gidecekleri söylenen çiftin dün ayrılacakları haberi magazin dünyasında bomba etkisi yarattı.

Haluk Bilginer eski eşi Zuhal Olcay’dan boşanmadan önce Aşkın Nur Yengi ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2004’te Olcay’dan boşanan Bilginer’in Yengi’yle ilişkisi, 2005’te evinin balkonunda görüntülenmeleriyle ortaya çıkmıştı. Aşkın Nur Yengi’nin yakın çevresine kendisinin de ihanete uğradığını söylediği ve “Beni nasıl buldularsa, o kızı da öyle bulsunlar” dediği öne sürüldü.

Eski eş Zuhal OLCAY ne dedi

Zuhal Olcay’ın, eski eşi Haluk Bilginer’le Aşkın Nur Yengi’nin boşanmak üzere olduklarını duyunca yakınlarına “Yuva yıkanın yuvası olmaz” dediği öne sürüldü.

Olcay, konuyla ilgili Hürriyet’e şunları söyledi:

“Ben o tür atasözleri söylemeyi gerçekten istemiyorum ama içimdeki duyguları aynen yazmak istiyorsanız şöyle yazın: Hayat gerçekten çok kısa. Herkesin bu tür deneyimleri yaşaması gerektiğine inanıyorum. Ben bunları yaşadım çünkü…”

(495)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak