Best Model 2013 yarışması galipleri belli olduYayınlanan Tem 8 2013 - 1:50pm Yazan adminBEST-MODEL-2013Her sene olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi toplayan Best Model Türkiye Yarışması Erkan Özerman isimli organizatörün başkanlığında gerçekleştirildi. Maslak Arena Xlarge Fashion’ da düzenlenen etkinliğe Sibel Tüzün, Tuğba Özerk ve Sinan Akçıl gibi şarkıcılar katkıda bulundu. Bu tip etkinliklerin popüler ismi (ama bir türlü emekli olamayan) Mehmet Ali Erbil ve camiada bir türlü kendine doğru dürüst bir yer edinemeyen Ece Gürsel’in müşterek sunum yaptıkları etkinlik geçen seneden bu yana kendine bir şeyler katmış gibi görünmedi, pek de…

Neticede bu yıl ki yarışmanın birincisi bayanlarda Ayşenur Özkan erkeklerde Burak Çelik oldu. Deniz Özde Sürmeli- Arda Hacıoğlu ikincilik, Melis Hacı – Ekin Mert Daymaz’ da üçüncülük derecelerini aldırlar.

Ümit ediyoruz ki, bu tip yarışmalar kendini yenileyerek devam eder.. Her yılki monotonluktan kurtulurlar.. Formülü belli, dış ülkelerde yapılanları biraz daha dikkatli ve “not alarak” izlesinler organizatör ve prodüktörler..

“Millet nasıl olsa ne versek yer.. Uğraşacağız da ne olacak sanki” moduna girip baştan savma yapmasınlar… (bizce)

Editör
08.07.2013


www.mybilet.comwww.mybilet.com

(804)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak