Bir Yıldız Kaydı.. Berkant Hayatını YitirdiYayınlanan Eki 2 2012 - 6:12am Yazan admin 

“Samanyolu” deyince ilk akla gelen isimdi o. BERKANT…

Ünlü şarkıcı yaşama veda etti. Berkant Akgüren İstanbul’da, kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirid.

Uzun süredir tedavi gören ve son konserini rahatsızlığı nedeniyle iptal etmek zorunda kalan sanatçı artık aramızda değil. Bir efsane haline gelen sanatçının yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Toprağı bol olsun.

Tedavi gördüğü Şişli’deki Memorial Hastanesi’nde bu sabah vefat eden sanatçı Berkant’ın doktoru Kardiyoloji Uzmanı Doktor Deniz Şener bir açıklama yaptı.

Kardiyoloji Uzmanı Doktor Şener, şunları söyledi:

“Berkant’ı bu sabah saatlerinde kaybettik. Hepimizin başı sağolsun. Çok sevdiğimiz bir sanatçıydı, özellikle bizim neslimiz onu hep hatırlayacak ” dedi. Şener, ” Berkant’ın maalesef tedavisi mümkün olmayan ciddi metastaz yapmış bir akciğer tümörü vardı ve vefatının nedeni de buydu. Kendisi kalp ve böbrek hastasıydı ama bunlarla başa çıkıp, direniyor ve hayatını sürdürüyordu. En son birkaç ay önce, hızla kötüleşen ve yaygın metastazlarla birlikte giden, genel destek tedavisi amacıyla hastanemize yatırıldı. Son 50 gündür hastanemizde tedavi altındaydı.Bilinci hiç kaybolmadı hep yerindeydi. Sevenleriyle özellikle eşiyle son günlerde vedalaştı. Genel durumu kötü olduğu için yoğun bakıma alındı ve hemen akabinde de bu sabah kaybettik.”

(289)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak