Botoks etkili fondöten ile genç kalınYayınlanan Oca 25 2014 - 10:43pm Yazan adminLancome

Lancome

Estetiğe yüzlerce lira harcamanıza gerek yok artık. Botoks etkisi yaratan bu fondöten ile cildiniz yıllara meydan okuayacak.

Lancome markası, sertifikalı biyolojik tarım ile elde ettiği ‘saf sızma’ zeytinyağının özünü tüm ürünlerinin içeriğinde kullanarak ideal bir bakım serisi hazırlamış. Bunların başında da fondöten geliyor.

Bu fondöten sadece kısa süreli botoks etkisi yapmasının yanısıra içeriğindeki botoks hammaddesi Asetil Heksapeptid-8 (Argireline) sayesinde iğneli botoksun iğnesizi olarak alternatif bir botoks etkisi veriyor.

Argireline asetilkolinin kaslara ulaşmasını engelliyor ve kasların kasılmasını ve zamanla derin çizgiler oluşmasını önlüyor.

Tekrarlanan yüz hareketlerinin sebep olduğu cilt yaşlanmasını engellediği belirtiliyor.

Laconia pudra fondöten; saf sızma zeytinyağı özü ile cildi nemli tutuyor, A ve E vitamini sayesinde cildin yaşlanmasını engellemeye yardımcı oluyor, balmumu içeriği ile de cildi soğuğa ve dış etkenlere karşı koruyor. Uzun süre kullanımda cilde gerginlik ve dolgunluk hissi de veren bu pudra fondöten içerdiği UVB filtresi ile cildi güneş ışınlarına karşı koruyor.

Pudralı olması sebebiyle cildi yağlı göstermiyor, akmıyor ve bulaşmıyor. Laconia pudra fondöten, botoks etkisiyle beraber mükemmel, ışıltılı ve gün boyu kalıcı makyaj için ideal.

(1323)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak