Bulutların Ötesinde yeni sezon ilk bölümüyle ekranlardaYayınlanan Tem 20 2012 - 5:43am Yazan adminBaşrollerini Yavuz Bingöl ve Ece Uslu’nun paylaştığı dizi bu sezonun ilk bölümüyle TRT1 ekranlarında….

Neredeyse Bütün gençlik hayallerini, umutlarını “güreş”e adayan Bekir Aksu’nunyaşam mücadelesini anlatan dizinin bu akşamki bölüm konusu:

Cüneyt, Bekir’e doğrulttuğu silahını ateşlediği esnada Fatih araya girer ve göğsünden yaralanır. Bekir, Fatih’i apar topar yetiştirdiği hastanede, Sivas’tan yakın bir aile dostlarının kızı Meral’le karşılaşacaktır. Meral bu hastanede hemşire olarak çalışmaktadır. Fatih’in hastanede geçireceği süre boyunca güreş hayatı da tehlikeye girer. Boğaziçi Güreş Kulübü, antrenmanlara katılmadığı için Fatih’in kulüple olan ilişiğini kesmeye karar vermiştir. Ancak Bekir bu duruma mani olur. Kendisinin Fatih’le özel olarak ilgileneceğini söyleyip, son bir şans ister. Kısa zamanda ayağa kalkan Fatih, Bekir’le birlikte yeniden çalışmaya başlar. Elif telefonda Cüneyt’in başına gelenleri öğrenir ve kendisini yalnız bırakmaması için Bekir’den yanında olmasını ister. Bekir’in önünde iki seçenek vardır. Ya, zor gününde Elif’i yalnız bırakmamak için onunla gidecek, ya da hayatının en önemli günlerinden birini yaşayan Fatih’e destek vermek için salonda kalacaktır

(585)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak