Candan Erçetin şaşırttı!Yayınlanan Eki 16 2013 - 5:06am Yazan admincandan-ercetin1Sesi ve kişiliği ile milyonların gönlünde taht kuran Candan Erçetin , kendisinden beklenmeyen, belki de bir ilki yaşadı ve yaşattı!

Mütavazi yaşam tarzıyla bilinen ve oldukça dengeli, kibar olan Erçetin, geçtiğimiz hafta “Milyonlarca Kuştuk” şarkısı için kamera karşısına geçti. Ünlü şarkıcı Maçka Parkı’nda yapılan klip çekiminde gergin görüntüler sergiledi. Bitmek bilmeyen istekleriyle set ekibini bunaltan Candan Erçetin’in klibinde oynaması için 70 ilköğretim öğrencisi de parka getirildi.

Büyük bir heyecanla sete gelen minikler, karşılarında agresif ‘Candan Abla’larını görünce neye uğradığını şaşırdı. Çocuklara mesafeli davranan Erçetin, tavırlarıyla miniklerin ailelerini de şoke etti. Evlatlarının klipte oynarken fotoğraflarını çekmek isteyen ailelere Erçetin’in koruması engel oldu. Şarkıcının talimatıyla fotoğraf çekilmesini yasaklayan koruma görenleri şaşırttı. Aileler:

“Çocuğumuzun fotoğrafını bile çektirmiyorsunuz. Bu nasıl bir terbiyesizlik. Sanatçı olmuş ama insan olamamış” diyerek tepki gösterdi.

Klip çekimi sırasında çocuklarının fotoğrafını çeken aileler, şarkıcıdan beklemediği bir tepki gördü. Korumasını azarlayan Erçetin, “Git çabuk o fotoğrafları sildir. Bir daha da kimse çekmesin” diyerek seti karıştırdı.

Candan Erçetin’in bu tavrı sevenlerini üzdü. Bugüne kadar hareketleri, yaklaşımı ile beğeni toplayan Candan belki “star” hastalığına yakalandı, belki de yaşamındaki olaylar onu agresif yaptı .

Candan Erçetin’e yakışmayan bu tavırlar karşısında , yapması gereken, klip çekimlerindeki ailelere bir özür mektubu göndermesi olacaktır.

(894)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak