Cem Yılmaz – Ahu Yağtu neden ayrıldı?Yayınlanan Oca 3 2014 - 11:57pm Yazan admincem-ahuGördüğünüz fotograf mazi de kaldı.

2012 yılında evlenen  Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çifti ayrılma kararı aldı. Söylentilere göre ayrılma sebebi, Ahu Yağtu’nun kariyer yapma arzusu.

1,5 yıl önce 4 aylık hamile iken evlenen çift, çocuklarının yaşını doldurmasıyla  boşanma kararı aldı.  Geçtiğimiz hafta oğlunu da yaynına alarak eveini terk eden çiftin, yakınlarının araya girip, evliliklerini kurtarmak istemesi da fayda etmedi.

YAkın çevresinin söylediğine göre, Ahu yağtu, kariyer yapmak istediğini, işine geri dönmek istediğini söyledi, ama Yılmaz oğullarının bakıcı elinde büyümesini istemediğini söylemesi ile aralarında tartışma ayrılık kararı almalarına kadar gitti.

Şimdi ortalıkta gezen söylentiler, bu evliliğin zaten bir aşk evliliği olmadığı, hamilelik nedeniyle verilmiş bir karar olduğu yolunda.

Diğer bir iddia ise, Cem Yışmaz’ın eski aşkı Cansu Dere’yi unutamadığı ve onunla mesajlaştığı. Bu mesajı Yağtu görünce büyük bir tartışma ve arkasından boşanma kararı.

Hatta konuşulanlara göre Yılmaz, Yağtu ile aşk değil, mantık evliliği yapmış! Çok çocuk istediği için, Yağtu hamile kalınca baba olmak için nikah masasına oturmuş. Ama aşk, mantığının önüne geçmiş ve bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Cansu Dere ile tekrar görüşmeye başlamış!

HAFTA7

(732)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak