Cinsel yaşamınız monotonlaştı mı?Yayınlanan Ara 21 2013 - 11:13am Yazan adminseks-yasami Seks yaşamınız eskisi kadar iyi değil mi? Aynı şeyleri tekrarlamaktan bıktınıuz mı?  Cinsel ilişkinizin artık monoton olduğundan mı yakınıyorsıunuz?

Bu yazılanlara bir kulak  verin o halde..

Seks yaşamınızın kalitesini pek çok şey belirler. Seviştiğiniz mekandan tutun, giyiminize, kuşamınıza kadar pek çok faktör vardır.

Korkularınızı öğrenin: Eğer genellikle ilişkiden korku duyan insanlarla birlikte olduysanız,, aşk köşenizi kırılabilir aksesuar ve süslerden, sabit durmayan eşyalarınızdan kurtarın, temizleyin. Kırılmaz materyalden yapılmış iki çanak alın veya sağlam bir raf ya da masanın üstüne koyun. Vazo ve çanaklarınızı uyumlu eşinizle tanışana kadar boş bırakın. Onunla tanıştığınızda ise birbirlerine uyumlu çiçeklerle süsleyin.

Farklı mekanlar deneyin: Tek düzelikten uzak durun. Her zaman yatak odanızda sevişmeyin. Farklı yerler deneyin, farklı mekanlar deneyin. Bu ilişkinize heyecan katacaktır emin olun.

İletişime açık olun : İletişim olanaklarını maksimuma çıkardığınızdan emin olun. Duygu ve düşünlerinizi partnerinizle paylaşmak ve birbirinizin hislerine, fobilerine ve arzularına saygı göstermek ilişkilerinize büyük katkı yapacaktır. Ayrıca problem çözme durumlarında güzel bir atmosfer yaratacaktır.

Romantik objeleri tercih edin: Aşk yaptığınız odanın dekorunu değiştirmeyi deneyin. Kokulu mumlar değişik aksesuarlar, saten çarşafları deneyin Sizi rahatlatacak ve de partnerinizi tabi renklere yer verin.

Beslenmenize dikkat edin: Beslenmenizde seks yaşamınız içim çok etkilidir. Önem gösterin. Ceviz, fındık ve baharatı sofranızdan eksik etmetin. Bu besinlerin uyarıcı etkisini unutmayın

Bol egzersiz yapın: Egzersiz yapmak aynı zamanda uyarıcı etki yapacal, bedeninizi zinde kılacaktır.

Televizyona son verin: Akşam saatlerinde televizyonuzu kapatın. Çok fazla televiyon izlemek aşk hayatınızı olumsız etkiler. Onun başında geçen saatler kişiyi tembelliğe ve isteksizliğe sürükler bunu unutmayın. Bu sadece bizim düşüncemiz değil, uzmanlarda bu konuda hem fikir.

Doğru zamanı seçin: Zamanlamayı iyi ayarlayın. Kadınlar için bu dönem özellikle adet donemini takip eden 6. ve 10. gunler arasında yaşamaktalar. Adet doneminin ilk günü adetin başladığı gun olarak alınmaktadır. Gün içindeki zaman önemli değildir, seks hormonları gün içinde değişiklik göstermezler.

Odanızı farklı kokular ile renklendirin: Kokuların insanların üzerindeki etkisi göz ardı edileme. Bir koku karşınızdakiş kişiyi çekebileceği gibi tam tersi itebilir. Odanızda lavanta kokuları bulundurun . Strese de etkisi büyüktür.

(1777)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak