Çok eşlilik yasallaşsınYayınlanan Tem 5 2012 - 6:11am Yazan adminÇok eşlilik yasallaşsın“..

Bu sözlerin sahibini hatırlamışsınızdır. Yaşam koçluğu, aile ve evlilik danışmanlığı yapan Sibel Üresin aylar önce şok yaratan bu sözleri ile gündeme gelmişti. Sanırım hatun gündeme yeniden gelebilmek istedi ki, yine ekranlarda görünmeye başladı…

Beyaz TV’de, Seda Sayan’ın bugünkü konukları arasında yer alan Sibel Üresin, çift eşlilik konusunda kendisine yöneltilen eleştirilere: “Hiç çift eşli yaşayan yokmuş gibi davranıyorsunuz, size şaşırıyorum. Eğer ben sadece kendi ofisimde bana gelen çok eşlileri değerlendirecek olursam; ‘İstanbul’da tek eşli hiç yok’ diye net bir cümle kurabilirim.” dedi.

Kocasına ikinci bir eş alması için müsade ettiğini belirten Üresin: “Ben kocama bekar arkadaşımı gösterdim. Beğeniyorsan alabilirsin dedim. Ama o kabul etmedi. Kabul etseydi de boşanmazdım” sözleriyle ekran başındakileri şaşırttı.

Bu arada bakın bir şey daha diyor Saygıdeğer(!) Üresin:

“Bir erkek hayatında başka bir kadın varken evliliğini yürütebilir, ama kadının hayatında başka bir erkek varken olmaz.”

Bir yerde hatuna hak vermek de gerekiyor. Pek çok erkek karısını zaten aldatıyor  (veya kadın) bunu yasallaştıralım demek istiyor????

(317)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak