“Dallas” geri dönüyorYayınlanan Ağu 18 2012 - 4:09am Yazan admin80’li yıllara damgasını vuran,; aşk, entrika, ihtiras ve ihanet dolu dizi yeniden strat alıyor. yayınlandığı yıllarda büyük bir kitleyi ekran başına çeken dizide yine tanınmış eski oyuncular yer alıyor.

Dizi Star’da  başlıyor…

Bugüne kadar 357 bölümü yayınlanan, Ewing ailesinin büyük oğlu JR’in sinsi gülüşüyle özdeşleşen Dallas’ın yeni bölümleri, Teksaslı petrol zengini Ewing ailesinin yaşadığı ünlü “Southfork Çiftliği”nde geçiyor.

Yeni bölümlerde JR’in oğlu John Ross’un sözü geçiyor.

John Ross’u 29 yaşındaki Josh Henderson, Bobby’nin üvey oğlu Christopher’i da “Desperate Housewives”taki bahçıvan rolüyle tanınan 32 yaşındaki Jesse Metcalfe canlandırıyor.

Yine dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Sue Ellen rolünü bugün 71 yaşında olan Linda Gray oynuyor.

Yayınlanacak 10 yeni bölümde JR Ewing’i yine 80 yaşındaki Larry Hagman oynuyor.

Dallas dizisi ilk kez 1978 yılında yayınlanmış ve 1991’de de ekranlara veda etmişti.

İlk bölümün konusu:

Dizinin ilk bölümünde Bobby’nin evlat edindiği oğlu Christopher’ın Rebecca Sutter’la evliliği yaklaşırken Southfork Çiftliği’nde bir araya gelen Ewing ailesi yeniden izleyenlerin karşısına çıkıyor. Mutluluk verici bir neden için toplanmalarına karşın Southfork’taki gizlice sürdürülen bir petrol sondajı büyük bir başarıya ulaşınca eski bir aile düşmanlığı genç kuşakta yeniden alevlenir. Petrol ve toprak üzerine süren kavga Ewingleri bir kez daha bölünme tehlikesine sürüklerken herkesin kendine göre planları vardır.

(302)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak