Düzenli Yapılan Seksin YararlarıYayınlanan Kas 16 2012 - 10:43pm Yazan admin 

Düzenli olarak yapılan seksin faydaları çok fazla. Kalp krizini önlemeden tutun da, vücut şeklinizi düzenlemeyei formda kalmaya kadar sıralanabilir. Hatta koku alma duygusunu geliştiriyor, ağrı kesici etki yaratıyor. Peki bunlar dışında “düzenli seks”in daha ne gibi yararları var sayacak olursak;

Kemikleri güçlendiriyor. Nasıl mı? Bedendeki testosteron oranı sevişirken arttığı için, kemikler bu hormon sayesinde güçleniyor.
Seks yapmak ortalama 200 kalori yakmanızı sağlıyor bu da formunuzu korumak, vücut şeklinizi  forma sokmak anlamına geliyor
Oksitosin de endorfin hormonunu harekete geçirerek migrenden arterit ağrılarına kadar bir çok şikayeti hafifletiyor.

Bu saydıklarımız erkeler içindi.. Peki düzenli seksin kadınlara ne gibi yararları var? GÜZELLİK… Evet doğru okudunuz. Düzenli seks yapan kadın, daha sağlıklı, mutlu ve güzel oluyor, geç yaşlanıyor.

Seks yaparken kan basıncı artması, kasların çalışması ve bu esnada mutluluk hormonunun fazla salgılanması kadınların güzelliğine büyük katkıda bulunuyor. Düzenli olarak haftada en az 3 kez seks yapan kadın, 10 yaş genç ve güzel görülüyor. Okuduğunuz gibi, güzellik ürünlerini yüzlerce lira vermenize gerek yok. Yaşam arkadalınızla düzenli seks yapın, güzel, genç ve formda kalın. E tabi karşılık bulursanız:)

(771)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak