Efsane grup Scorpions geri geliyorYayınlanan Tem 25 2012 - 5:18am Yazan admin 

Efsane grup, 2010’daki muhteşem konserlerinin ardından 2012’ye de damgasını vurmaya hazırlanıyor.

46 yıllık müzik serüvenlerinin sonunda 2010 yılında dağılma kararı alan Scorpions, hala sürmekte olan 3 yıllık Farewell dünya turnesine başladı.

2010 Veda Turnesi boyunca sevenlerinin büyük desteğiyle karşılaşan grup üyeleri, yeni proje kapsamında bir kere daha stüdyoya girmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

“Comeblack” albümü, hem yıllardır gönülden destek gördükleri Scorpions hayranlarına hem de The Beatles ve The Rolling Stones gibi gruba müzik kariyerlerinde ilham veren efsanevi isimlere bir teşekkür niteliğinde.

Milyonlarca rockseverin kalbinde taht kurmuş “Rock You Like A Hurricane”, “Wind Of Change” ve “Still Loving You” gibi ölümsüz parçalar, grubun kurucusu ve vokalisti Klaus Meine, grubun gitaristi Rudolf Schenker ve Jabs and Co. yaratıcılığı ışığında günümüz teknolojisinin olanaklarıyla bu albüm için yeniden kaydedildi.

Efsane grup, Unilife Organizasyonu ile 2010’da onbinleri ağırlayan konserlerinin ardından 2012’ye de damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Unilife Organizasyonun bu turne kapsamında bir sürprizi konser ayağına İzmir’i eklemesi oldu. İzmir’e son 3 senedir Cranberries, James Blunt gibi dünyaca ünlü isimlerin konserlerinin bir ayağı ekleyen Unilife, İzmirli müzikseverlerin coşkusunu ve isteklerini karşılıksız bırakmayarak İzmir’i turne kapsamına aldı.

Scorpions 17 Ekim’de İzmir Arena’da ve 19 Ekim’de İstanbul Küçükçiftlik Park’ta müzik severlerle buluşacak.

(304)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak