Erkeğin nasıl dikkatini çekersiniz?Yayınlanan Eki 6 2012 - 9:16am Yazan adminErkeğinizi baştan çıkarmanın yolları neler?..

Bilmiyorsanız okuyun ve uygulayın.

Öncelikle giyiminize dikkat edin. Etkili giyim erkeği aştan çıkarmanın ilk yollarından biridir. Dikkat çekici fakat dozunda bir dekolte ya da hafif bir yırtmaç gibi.

Bakışlar…. Karşınızdaki erkeğin gözlerinin içine bakın. Yere değil.

Ses tonu… Ses tonu bir erkeği etkilemede ve baştan çıkarmadan en önde gelen etkilerden biri. Kısık sesle konuşmak bir erkeği etkiler. Tonlamalara ve vurgulara dikkat edin.

Hoşlandığınız erkeğin elini sıkarken gözlerinin içine bakın ve hafifçe sıkın. Bu sizin ne kadar cesur bir kadın olduğunun kanıtıdır.

Öncelikle yüksek topuklu ayakkabınızı giyin ve bir ayağınızla diğer bacagınızı yavaşca okşayın. Ancak okşamayı farkında değilmiş gibi yapın, eğer rol yaptığınızı anlarsa işiniz zorlaşabilir ona göre.

Konuşurken omuzlarınıza ya da kolyenize dokunun. Bu erkeğin dikkatini çeker.

Tüm bunları yazdık ama siz siz olun, gene de kendiniz olun. Erkeği baştan çıkarma yollarını onun sevgilisi olduktan sonra yapın. Basit olmayın.  Tüm üstte saydıklarımız, biraz hafifliğe gireceği için, vamp kadın olmayın. En doğal halinizle elde edeceğiniz erkek, uzun ömürlü bir ilişki yaşatabilir. Haa derseniz ki ben bu amaçla yaklaşmıyorum. O zaman diyecek bir şey yok.

(755)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak