Erkeğini zevkten öldürebilirmişYayınlanan Kas 20 2013 - 7:16pm Yazan adminÜnlü,  moda tasarımcısı mı televizyon program sunucusu mu ne dersek artık,  Ivana Sert , HT Magazin’e çok sert açıklamalarda bulundu. Sert güzelliğini başa bela olduğunu bir erkeği güzelliği ile değil ama zekası ile zevkten öldürebileceğini söyledi.

Ivana Sert kariyerindeki dönüm noktasının Sex and City’ dizisinde oyuncuların giydiği mayoları tasarlamak olduğunu, böylelikle tanındığını  söyleyerek bunun kariyeri açısından önemini vurguladı.

Moda tasarımcısı olarak ilerlemek yerine neden televizyonu seçtiniz sorusuna

Evet, mayo tasarımcısı olarak Amerika’da belli bir yer edinmiştim. Devam etseydim belki de daha kısa sürede dünyaca tanınmış bir tasarımcı olacaktım. Önüme televizyon programları çıkınca diğer kapıyı kapattım. Aslında yanlış yaptım, bu konuda pişmanım. Artık bundan sonra inşallah. Şunu da söylemeliyim; televizyonculuk teklifini kabul ettiğim için pişman değilim. Kendimi en iyi ifade edebildiğim mecralardan biri televizyon. Bunun yanı sıra beni takip edenleri üzemem.” dedi.

Merak etmeyin Sevgili Sert, izleyenlerin  izledikleri programlar bitinceye kadardır sevgileri. Ona aldanıp siz siz olun, yapmaktan istediğiniz asıl işten uzak kalmayın. Bilmiyor musunuz,  Meryem Uzerli’nin de çok seveni vardı,  hala da vardır ama şu an kimse onun için ah vah yapmıyor.  Naçizane tavsiyemizdir.:)

ivana-sert-bikini ivana-sertt-5 ivana-sertt ivanaa ivana-sertt-4

 

 

 

 

(729)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak