Erkeklerde Şalvar EsintisiYayınlanan Tem 8 2016 - 8:39pm Yazan adminkahverengi-havucTarzdır şalvar giymek.Bir kere alıştın mı vazgeçemezsin şalvardan.

Otantik şalvarlar da bu yaz da gene pek bir moda. Hem erkekler, hem kadınlar  bu rahatlığı seviyor. Kullanışlı olması, bir tarzı yansıtması  seçimi kolaylaştırıyor.

Özellikle genç erkekler çok benimsemiş durumda şalvarı. Yani öyle kadınların tekelinde falan değil artık:)

Erkek şalvarı bulmak pek kolay değil. Bir kaç site var ve fakat kullanılan kumaşlar çok sağlıklı değil. Alanlar ya Aliexpress’i tercih ediyor ki, çok geç geliyor. Ya da son iki yılda bayağı bir yükselişe geçen otantikkadin.com ve otantikerkekgiyim.com ‘u.OE-SALVAR-SIYAH-MOR-140616

Bu tercihde de yanılmıyorlar. Çünkü her iki sitede, kullanılan malzeme ve model açısından tercih sebebi olan, kaliteye özen gösteren siteler. Tasarımcı Bilgi Akkuş Hunca bizzat kendisi tasarlayıp, dikiyor. Erkek şalvarlarından 4-5 model var ama kadın modellerinde seçenek fazla.

Bu iki siteyi OTANTIKKADIN  ve OTANTIKERKEKGIYIM ‘i mutlaka ziyaret edin. Haftada bir kampanyaları oluyor ve gene kaliteli hediye seçenekler sunuyor.

ok-hm

(64)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak