İnternet medyasında “Ziyaretçi Arttırma” yarışı rezaletiYayınlanan Kas 15 2013 - 8:34am Yazan admin 

Kaya Çilingiroğlu

Kaya Çilingiroğlu

Bir magazin haberi başlığı;  “HÜLYA AVŞAR DUYMASIN”… Böyle bir haber malzeme kıtlığından mı yoksa vatandaş adam yerine koyulmadığından mı veya vatandaş gerçekten de bu “KOYUN” muamelesini hak ettiği için mi yapılır acaba?

Konu şu: Hülya Avşar’ın eski eşi, Kaya Çilingiroğlu Nişantaşı sokaklarında görüntülenmiş. Elinde bir poşet varmış. Anlaşılan o ki, poşetin içindeki DVD’ler korsanmış. E tamam. Bu yanlış . Hele hele tanınmış, popüler bir ismin korsan kaset ya da kitap, DVD alması yanlış. Korsalan mücadele etmek için çabalarken …. Bunu tartışır ve yazarsın da… Amaaa

Hülya Avşar duymasın” Bu ne demek şimdi?

Hülya Avşar duysa ne olur, duymasa ne olur? Adı üstünde eski eşi. Şimdiki yaşamında var mı bu adamın ? Yok. O halde bu başlık nedir? Dikkat çekici olsun diye mi?

Ayrıca, bırakın magazin medyasını koskoca HÜRRİYET ve HABERTÜRK gibi yayın organlarının web sitelerine bir göz atın lütfen; Gerçekten tam bir REZALET..

Neden mi? Çünkü, insanlara (yani ziyaretçilere) daha fazla sayfa açtırıp (yani tıklatıp) “BİZ EN ÇOK ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİYİZ” demek için her türlü “CAMBAZLIĞI” yapıyorlar.. Bu ifadeyi hem bu işin sorumlusu webciler, hem de profesyoneller çok daha iyi anlayacaktır..

Tamam, bir yarış vardır biliyoruz; “En çok ziyaret edilen web sitesi kim olacak” diye.. Ama bu yarışın galibi olmak için KOSKOCA Hürriyet’in kendisine hiç yakışmayan ve üstelik de ziyaretçiyi acaip sinir eden (küfür edenler de boldur hiç şüphe olmasın) canbazlıklar yapmasına gerek var mı Allah rızası için? Arzuhan YALÇINDAĞ filan yakıştırıyor mu kendi yayın organına böyle bir rezaleti?

Editör

(1191)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak