Eski eşinin kızıyla evlendiYayınlanan Kas 13 2013 - 7:35am Yazan adminiliskiler-refik-erdurnDünya hali. Her an herşeye hazır insanlar artık. Etik olarak tartışılabilir bir konu. Eski eşlerin ya da sevgililerin çocuklarıyla ilişkiye girmek, evlenmek..

Toplumda bu tür olaylar sıklıkla yaşanıyor belki. ama konu ünlüler olunca dikkt çekiyor ve gözleri üzerine çeviriyor.

İşte eski eşinin kızıyla evlenen bir tanıdık sima.. Gazeteci Refik Erduran.

Refik Erduran. 3. eski eşinin kızıyla birlikte olup, evlenen ve ikiz çocuk sahibi olan biri.

Diğer bir ünlü Woody Ellen. Ünlü yönetmen bundan bir kaç yıl önce skandal olarak nitelen bir ilişkiye adım atmışı. Evlatlık olarak aldığı,  Soon Yi’ya aşık olup, eşi Farrow’dan ayrılmıştı.

iliskiler-woody-ellenVee Nazan Öncel. Pop müziğin ünlü yorumcu ve bestecisi Nazan Öncel yıllar önce ablasının evliliğini bitiren isin. O yıllarda ablasının kocasına aşık olup, evlenen biri. Yıllarca ablası onunla konuşmadı. Ama şu sıralar geçmişi unutup, kardeşiyle barışmak istiyormuş(!)

Yine dışarıdan bir isim.. Müzik dünyasının eski yıldızlarından  Bryan Ferry. Ferry, kendisinden 36 yaş daha genç halkla ilişkiler görevlisi Amanda Sheppard ile aşk yaşıyor… Bu normal. Ama yaşadığo kişi oğlunun eski sevgilisi. Bu ne kadar normal, yorum siz okurların.iliskiler-lale-mansur

Bir ünlü daha. Lale Mansur.. Lale Mansur, ilk olarak ve ağabe­yi Şanar Yurdatapan’ın ortağı Atilla Özdemiroğlu’nun Füsun Önal’dan ayrıl­masına neden olur. Lale Mansur ile Atilla Özdemiroğlu evlenir.

iliskiler-bryan-ferryİşte böyle.. Bu tür olaylar ülkemizde ve dünyada sıkça yaşanıyor. Ünlüler olunca, tabi hemen su yüzüne çıkıyor. Şimdi diyeceksiniz belki,  yıldızların dünyası böyle işte diye. Ama ben katılmıyorum. Dediğim gibi bu tür olaylar sıradan insnlar içinde de yaşanıyor. Adı üstünde sıradan olunca pek haber de olmuyor.

Yani kimin eli, kimin cebinde belli değil durumları.. Ahlak tartışılabilir bir durum. Bu ortada..

(790)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak