Eylül ayı astroloji yorumlarıYayınlanan Eyl 28 2015 - 9:37am Yazan adminKOÇ:  Eylül ayı koçlar için fırsat ayı. İş ortaklığı ve parasal anlamda muhasebede bulunmanız gerekiyor. Eğer patronunuzla önemli bir husus üzerinde konuşacaksanız veya bir iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız planlamanızı yapınız. Eğer olasılıklar iyice hesap edilirse, olumlu sonuçlar alınacaktır. Aşk konusunda sorunları olan çözüme kavuşacak.

BOĞA:  Bu ay mantığınızı iyi kulanabilirseniz, bütün kapılar size açılacak. İkili ilişkilerde dengeyi sağlayacağınız ve isteklerinizi kabul ettirebileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Ama dikkat! Her türlü ilişkide, sakinliğin ve dikkatli olmanın gerektiği bir dönemdesiniz . Özellikle bu ayın ikinci kısmında  buna daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. Yoksa bu baskı hem sizi evinizde hem iş yaşamınızda  sorunlara neden olabilir. Alacağınız kararın ayın ilk haftasında yapmanız sizin lehinize olabilir.

İKİZLER: Bu ay sanatsal konularda görüşmeler yapabilir ve istediğinizi elde edebilirsiniz. İçinizdeki fırtınaların son bulacağı bir döneme giriyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları doğru değerlendirebilirseniz, hayat size güzel olacak.

YENGEÇ: İkili ilişkinizde yaşadığınız sorunlar sizi bunalıma itiyor ve karşınızdaki insanı fazlasıyla kırmanıza neden oluyor. Mantıklı ve önyargısız olarak düşünmeli, kırıcı olmadan yaşamınızın geleceği ile ilgili kararı vermelisiniz. İkilemde kaldığınız sürece hem siz, hem sevgiliniz ya da eşiniz mutsuz olacak. Duygusal anlamdaki bu iç sıkıntılarınız işinize de yansıyor ve hatalar yapıyorsunuz. Bu durumda kariyerinizde ilerlemenizi engelliyor.

ASLAN: Aslan burcu megolaman tavırlarınızı bırakmanın zamanı geldi geçiyor. Ayaklarınız yere basmazsa, elinizdekileri kaybetme ihtimaliniz artacak. Karşınızdaki her insan güvenme


burclarBAŞAK
: Sıkıntılar ve ikilemde kalmak sizi huzursuz ettiği gibi karşınızdaki insanları da üzüyor. Karşınızdaki insanı üzmemek adına söylediğiniz yalanlar hem sizin iç huzurunu kaybetmenize, hem de karşınızdaki insanları mutsuzluğa götürüyor. Doğru kararı verin ve bunu dürüstce karşınızdaki insanlara açıklayın. İş yaşamınızda hareketlilik kazanacağınız ayın ilk haftası, sizi kısmen de olsa parasak olarak rahatlatacak.Duygusallığınız  nedeniyle kaybediyorsunuz. Ekimin ikincş haftası alacağınız bir iş teklifi tüm yaşantınızı değiştirebilir. Sorumluluklarınız bilin ve uygulayın

TERAZİ: Denge tam anlamıyla yaşamınızda yerini alacak. KAriyerinizde yükselmeler yaşayacaksınız. Geçmişte yaşadıklarınızı bugüne taşımazsanız, gelecek sizin için aydınlık olacak. Realist kişiliğiniz sayesinde duygusal anlamda yaşadığınız acıları bertaraf edebileceksiniz.

AKREP: Havailiği bırakıp, artık durağan olma zamanı. Sevdiklerinzi sürekli değişkenliğinizde şikayetçi. Kıskançlığınız karşınızdaki insanı sizden koparabilir dikkat. İş yaşamında aksilikler arka arkaya gelmiş. Bunda sizin payınız fazla. Hiç bir şeye boyun eğmem düşüncesiyle heareket ettiğiniz için önünüze çıkan fırsatları  yakalayamıyorsunuz.

YAY: Sorumlulukla

kova

rınızın artacağı bir döbemdesiniz. Elinizde olanları doğru kullanmalı, hedefinize ulaşmak için sıkı çalışmalsınız. Parasal anlamda cüzdanınızın boşalmaması için harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Eski bir ilişkiden çıkanlar, yeni bir aşka yelken açabilirler. geçmişi unutmak için girilen bir iliki sizi ve karşınızdakini üzebilir.

OĞLAK: PAylaşım ve sorumluluklarınızın artacağı bir döenme giriyorsunuz. Bütçenizdeki açığı kapatmak için yapacağınız radikal değişiklik  yaşamınızı değiştirebilir. İkili ilişkilerde ayrılık olabilir Dikkat!

KOVA: Ayın ilk yarıs yeni teklifler alacaksınız. İş yaşamınızda yenilikler yaşayacaksınız. Bunlar sizin lehinize. Ancak ayın ikinci yarısında duygusal yalamınızda kritik bir döneme giriyorsunuz. Yanlış anlaşılmalar halihazırdaki ilişkinizi yaralayabilir. Dikkat edin. Sporu yaşamınıza sokun. Sağlıkla ilgili yapacağınız terapiler sizi mutlu kılacak. Sindirim s,temi ve damar şikayetlerinizin artacağı bu dönemde doktara gitmeyi ihmal etmeyin.

BALIK: Yoğun ve tempolu yaşam sizi oldukça yordu. Kendinizi biraz dinlenmeye bırakın. Boş zamanlarınızı düşüncelerle değil, kitap okumakla, film seyretmekle ve sevgilinizle birlikte olarak geçirin. Motive olmaya ihtiyaç duyacağınız bu ay yeni iş imkanlaı sağlayabilir. Hayatınızda önemli bir karar arifesindesiniz. İyi düşünün ve doğru kararı verin. Unutmayın hayata bir kere geliniyor. Her şeyi dert ederek, yaşamı kendinize ve sevdiklerinize zindan etmeyin. Mutluluk sizin de hakkınız.

(8064)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak