Fatih dizisi Kanal D’de gösteriliyorYayınlanan Eyl 30 2013 - 7:09pm Yazan admindizi-fatihBir süredir meraklaa beklenen Fatih dizisi Kanal D’de başladı.. Başrolde “Mehmet Akif Alakurt” var, yani Fatih’i canlandırıyor.. Yahu Allah rızası için başka oyuncu bulamadınız mı bu rolü verecek? Muhteşem Yüzyıl’da Halit Ergenç’in çok iyi performansından sonra bu aktör oldukça sönük kalmış..

Ayrıca, dizinin müzikleri zaman zaman “GAME OF THRONES” adlı yabanccı diziden nağmeler sunuyor bize adeta.. (YAHU BİRAZ UTANMA LÜTFEN)

Velhasıl, bu kadar şamata/gürültüden sonra ortaya pek de öyle “KLAS” birşey çıkmamış bize göre…

Yani söylediğimiz odur ki, bu dizi Muhteşem Yüzyıl’ ile zor rekabet eder.. Mübarek dizi “okul müsameresi” gibi.. Bu aarada, kim “Games of Thrones” müziğini aralara sıkıştırdıysa “YARATICILIĞI” ile bin yaşasın …

Dizide kimler var?

Fatih Sultan Mehmed rolünü Mehmet Akif Alakurt’un ve Fatih’in eşleri rolünde Gamze Özçelik ve Seda Akman’ın, Fatih’in kızı rolünde Hande Soral’ın ve “Fatih’in Fedaisi” rolünde Dağhan Külegeç’in rol alacağı dizide Birkan Sokullu ve Salih Bademci de oynuyor Birkan Sokullu ise  ‘Şehzade Mustafa’ rolünde.

Son olarak “Uçurum”da rol alan Birkan Sokullu “Fatih” dizisinde Fatih Sultan Mehmed’in oğlu Şehzade Mustafa rolüyle ekrana gelecek.

Editör

30.09.2013

(763)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak