Ferhat Göçer siyasete mi giriyor?Yayınlanan Kas 10 2013 - 6:09pm Yazan adminferhat-gocerFerhat Göçer son zamanlarda gündemden düşmeyen öğrenci evleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Göçer öğrenci evleriyle ilgili olarak bakın neler söyledi:

“Fındıkzade’de üç erkek arkadaşımla kirada oturdum öğrencilik yıllarımda… Evimi gençlere kiralarım ama evin sonraki halini düşünür onu göze alırım. En fazla evi hor kullanırlar. Eve gelene gidene hiç karışmam ama her semtin ahlaki bir pozisyonu vardır ona dikkat etmek lazım. Tabii ki erkek-kız arkadaşları gelip gidebilir” yanıtını verdi.

Ferhat Göçer bu konunun yanısıra Ajda Pekkan ve Sezen Aksu’Nun siyasete girmeleri gerektiğini dile getirdi. Geçtiğimiz  yıllarda, “10 yıl sonra siyasete gireceğim” açıklamaları yapan Göçer “Mesela Sezen Aksu ve Ajda Pekkan gibi ikon haline gelmiş insanların mevcut birikimlerini insanlara hizmet etmek için kullanmaları gerektiğini düşünüyorum. Onlar gibi insanlar siyasete girmeli” dedi.

Bakalım bu konuda Ajda Pekkan ve Sezen Aksu ne düşünüyor. Siyasete atılırlarsa, hangi partiden atılacakları pek de tahmin edilemeyecek bir şey değil, değil mi? 🙂

 

 

(852)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak