Fidan Şimşek sonbahar kış koleksiyonuYayınlanan Eki 4 2013 - 6:16am Yazan adminfidan-simsek-koleksiyonn

Ünlü Modacı Fidan Şimşek Sonbahar-Kış Kreasyonunu sundu.

Moda dünyasının tüm trendlerini tasarımlarıyla buluşturan Fidan Şimşek, Sonbahar-Kış kreasyonu için hazırladığı tasarımlarla konuşturuyor.

20 yıllık tecrübesini son yıllarda kendi markası adı altında sunan Fidan Şimşek, houte couture tasarımlarını ve en yeni Sonbahar-Kış Kreasyonunu görücüye çıkardı. Uzun yıllardır bir çok ünlü modacıyla çalışmış olan Fidan Şimşek kişiye özel ve hazır giyim tasarımlarıyla yeni sezonda adından sıkça söz ettirecek.

Sadece gece kıyafetleri değil aynı zamanda çalışan kadınlarında şıklığını yansıtan tasarımlar şık olduğu kadar iddialı da.. Sezonun tüm renklerinin hakim olduğu yeni kreasyon aynı zamanda sade, zarif ve seksi çizgiler taşıyor. Kadınların moda anlayışına yeni bir soluk getiren Fidan Şimşek senelerin birikimini bu kreasyonda bir araya getiriyor.

Bedenleri ve kalıplarıyla ayrıca adından söz ettiren Fidan Şimşek, kadınları olduğundan daha ince gösteren tasarımlarıyla ve en yeni moda trendleri ile yeni sezonda oldukça iddialı geliyor. Son 2 senedir Yeniköy’deki tasarım ofisinde hizmet veren Fidan Şimşek butik kreasyonuyla göz dolduruyor.

 

(1295)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak