Giyim kuşam ve “Yeni Sezon” kazıklarıYayınlanan Ara 6 2013 - 11:23pm Yazan adminMANGO PALTOBu tekstil, giyim kuşam işine akıl sır ermiyor doğrusu..

İnsanlar en kıs sürede tekstil yaparak parladılar (zengin oldular) yıllarca.. En seri şekilde bu işte battılar büyük patronlar..

Yani, yaz kış üstümüze giymek zorunda kaldığımız giysiler vesaireden bahsediyoruz.. vazgeçemediğimiz..

Bu yazıyı yazmamın nedeni ise geçen gün eşimle birlikte VİAPORT’ ta dolaşırken kendisi mutlaka MANGO’ ya uğramak istediğini çünkü 9-10 TL’ ya elbise satıldığını söyledi, hem de 50-60 TL değerindeki elbiselerin…

Ben de içimden “herhalde abartıyor” dedim..

MANGO’ ya girince bir gördük ki hakikaten de ucuzlukta fiyatlar dibe vurmuş… Yani öyle ki örneğin 190 TL normal fiyatlı manto 60 TL’ ya düşmüş.. Vay be.. demek amma kar yapıyorlar ki bu kadar iskonto olabiliyor diye düşünürken, eşim içeriden bir elbise ile geldi.. Sevinçten havalara uçuyor.. Efendim, son geldiğinde 200 TL olan bir elbise…. KAÇ LİRAYA DÜŞMÜŞ DERSİNİZ? 10 TL .. İster inanın ister inanmayın on lira..

Yahu bu nasıl iştir? Biz mi kafayı üşüttük de yanlış görüyoruz, yoksa bu adamlar mı bizleri insafsızca düdüklüyor normal zamanda?

Vallahi yeni sezon fiyatlarından mal alanlara Allah akıl fikir versin (ve de vicdan).. Demek ki nasıl bir kazık yeniyor ki, 200 TL lik ürün sezon sonu ucuzluk satışlarında 10 TL ya düşebiliyor..

Aman arkadaşlar siz siz olun, bu kadar da koyun durumuna düşmeyin.. Fırsat vermeyin bu “OYUCULARA” lütfen..

Sevgilerle

(644)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak