Gülşen Miley Cyrus’u mu taklit ediyor?Yayınlanan Eyl 24 2013 - 3:44pm Yazan adminDönem dönem yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren şarkıcı Gülşen, Açıkhava Tiyatrosu’nda verdiği konserinde uzun süre konuşulacak bir şov sergiledi.

Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında süren konserlerde hayranlarıyla buluşan ve bu özel konser için günler öncesinden hazırlanan Gülşen ve Dansçıları, kemençe, davul ekibiyle Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran kalabalığı coşturdu.

Geçtiğimiz günlerde konserlerinde sürekli aynı kostümü giydiği yönde çıkan haberlere tepki gösteren güzel şarkıcı: Turne olduğu için her yerde aynı kostümü giydim” dedi.

Son zamanlarda Miley Cyrus’u taklit ettiği söylenen Gülşen ABD’li şarkıcı Miley Cyrus  kadar cüretkar olamadı. 🙂 Miley Cyrus’ın Wrecking Ball adlı şarkısına çektiği sansasyonel klip ile Gülşen’in Irgalamaz Beni şarkısının klibi arasında şaşırtan benzerlik. Her iki klibin de ortak noktası hem Cyrus’ın hem de Gülşen’in metruk bir binanın tavanından sallanan topun üzerinde sallanarak şarkı söylemesi.

(791)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak