Güzellikte Kepeksiz Saç ÖnemliYayınlanan Şub 13 2013 - 2:23pm Yazan adminGüzellik markalarının sunmuş olduğu ürünler arasında en çok ilgiyi çekenlerden biri de makyaj ürünleri oluyor. Her yıl moda da trendler olduğu gibi makyaj malzemelerinde de her yıl farklı renkler trend olarak karşımıza çıkıyor. Makyaj malzemelerinin olmazsa olmazlarından olan oje, her yıl farklı tonlar ile kendine has bir akım oluşturuyor.

Artık oje denildiği zaman sadece kırmızı, pembe, beyaz gibi renkler düşünenlerin fikrini değiştirecek modeller ise Flormar markası ile karşımıza çıkıyor. Ünlü güzellik markası Flormar, Matte adını verdiği oje serisi ile hologram, manyetik desenler ve kırmızı ile siyahın oluşturduğu farklı tonları kadınlara sunuyor. Ünlü marka bu yıl mat tonları ön plana çıkarıyor.

Farklı renk tonlarına ait tasarımlar ise dikkat çekecek. Bu yıl donuk renkler ise yine ön planda. Güzellik markalarından bir başkası Loreal ise yeni saç boyası ile devrim yaratacak. Özel 3’lü koruma teknolojisine sahip saç bakım setlerinde, boyama öncesinde saçlarınız için koruyucu bir serum etkisi yaratıyor. Uygulaması ise oldukça basit. Excellence Creme serisine ait seride bulunan saç bakım setlerini, önce saçların diplerine ve sonra uçlarına uygulanıyor. Yaklaşık 20 dakikalık bir bekleyiş sonrasında ise durulamanız ve bakım ürünlerini uygulamanız yeterli.

Saçları dökülen erkekler ve kadınlar için ise Bioxcin markasının özel bir şampuanı bulunuyor. Özellikle kepekli saçlarda bu şampuan ile kepek sorunundan kurtulmak mümkün. Bitkisel ilaçlardan oluşan şampuanda saç dökülmesini önleyecek özel etken maddeler yer alıyor. Bu sayede saç dökülmesi de azalıyor ve saç dipleri çok daha güçlü kalıyor.

Hayashi markasına ait System 911 ise aşırı yıkamadan ya da kimsayal ilaçlardan dolayı kuruyup kalan saçları yeniden canlandırmak için devreye giriyor. Özellikle yeni boyanmış ya da perma işleminden geçmiş saçların bakımında Hayashi markasına ait System 911 şampuanını tercih edebilirsiniz. Islak saçınıza çok az miktarda dökebilir ve elleriniz ile makyaj yapar gibi kremi saçınıza yedirmeniz yeterli. Belli bir süre sonra da saçlarınızı bol su ile durulamanız ile bakım işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Saç diplerine ve saçlarına profesyonel bir bakım yaptırmak isteyenler, ünlü markanın bu özel ürünün tercih edebilir.

Dünyanın en ünlü güzellik markalarına ait kozmetik ürünlere ulaşmak için sanal alışveriş sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Güzellik sektöründe faaliyet gösteren tüm markalara ait ürünler, Balerin.com’da çok uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Saç bakımının yanı sıra cilt bakımı, güneş ürünleri, parfümler ve daha birçok güzellik markasına ait kozmetik ürünü, Balerin.com’da uygun fiyatlar ile karşınıza çıkıyor. İndirim kuponuna sahip olanlar ise bu kozmetik ürünlerine çok daha cazip fiyatlar ile ulaşıyor. İndirimlr.com adresini ziyaret edenler, Balerin’de satışa çıkan ürünleri çok daha ekonomik fiyata satın almanızı sağlayacak indirim kuponuna ulaşabilir.

(144049)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak