Haftalık BurcunuzYayınlanan Ağu 2 2012 - 6:37am Yazan adminKoç: Bu hafta iş görüşmelerinden olumlu sonuçlar alacaksınız. terfi görünüyor. Aşk ikilemde dikka!
Boğa:Yeni başlangıçlar zamanı. Bu hafta aşk, iş konularında yeni kararlar alacağınız bir hafta olacak.Kişisel gelişim konularına el atacağınız ve kendinizi yenileyebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz
İkizler: Hiç beklemeiğiniz bir haber alacaksınız. Doğru değerlendirebilirseniz sizin lehinize dönüşebilir. iş konusundaki sorunlarınızı bu hafta sonu çözümleyebileceksiniz.
Yengeç: Gayrimenkulle ilgili işler gündeminize gelecek.Bu konuda yakınlarınızdan yardım ve destek alacaksınız. Kafanızdaki olumsuz düşüncelerden sıyrılabilirseniz, doğru kararlar alabilirsiniz. Aşk ise, bu dönem sallantıda.
Aslan: Hayatınızda önemli gelişmeler olacak. Hızlı düşünüp, hızlı kararlar alacaksınız. Ev konusundaki düşüncelerinizi eyleme geçirme zamanı. Maddi konularda sorun yaşayacaksınız ve beklenmeyen bir para ya da iş bu sorununuz ortadan kaldıracak.
Başak:Kariyerinizde ışıklı bir hafta.. Yeni bir iş ve yeni bir yer görünüyor. Grup çalışmalarına ağırlık vereceksiniz.
Terazi: İş yaşamında bir dizi sınav sizi bekliyor. Ertyelediğiniz tatili gerçekleştirme zamanı. Yeni bir aşk görünüyor.
Akrep: seyahat dönemi.  Önemli kararlar alacağınız bir hafta. Sürekli gezme yerine bir yerde kalma düşünceniz ağır basacak. Değişiklik arayışlarınız sona erecek.
Yay: Önemli bir sınav görünüyor. Kazançlı bir hafta olacak. İkili ilişkilerde bir süre sorunlar yaşacaksınız.
Oğlak: Bu haftadan itibaren güç sizde olacak. Biraz kendi kabuğunuza çekilmişsiniz. Bundan kurtulma zamanı. yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu arkadaşlık iş yalşamınızda da gelişme sağlamanızı sağlayacak.
Balık: Seyahat edeceksiniz. Uzun süredir ayrı kaldığınız insanlarla görüşme fırsatı yakalayacağınız bir hafta. İş konusundaki gecikmeler canınızı sıkabilir. Sabırlı davranabilirseniz, gerginlikleriniz sona erecek.

(343)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak