Haftanın filmleri – 12 temmuz-19 temmuzYayınlanan Tem 12 2013 - 6:10pm Yazan adminSinema severler için bu hafta seçtiklerimiz..

Beyaz Saray Düştü / White House Down:

Yönetmen: Roland Emmerich

Oyuncular: Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal

Yapım: ABD

Süre: 137 dk.

Vizyon Tarihi: 12 Temmuz 2013

Büyük ölçüde kızını etkilemek amacıyla gizli servise dahil olabileceği bir görevde çalışmayı isteyen John Cale, Başkan James Sawyer ın korumalarından biri olabilmek için başvuruda bulunur. Ancak ne yazık ki karşılığında aldığı yanıt olumsuz olur. Olumsuz haberi kızına vermekte zorlanan genç adam, kızını Beyaz Saray a gidecekleri bir gezintiye çıkarır. Burada haberi vermeye hazırlanırken ortalık bir anda karışır. Paramiliter bir grup asker, Beyaz Saray ı işgal etmiştir. Başkan, First Lady ve çocuklarının hayatı tehlikede; üçünün kaderi de John Cale in ellerindedir…

Genç Çıraklar / The Internship

Yönetmen: Shawn Levy

Oyuncular: Vince Vaughn, Owen Wilson, Rose Byrne

Yapım: ABD

Süre: 119 dk.

Vizyon Tarihi: 12 Temmuz 2013

Billy ve Nick bir şirketin pazarlama departmanında çalışan ve dijital dünyanın yeniliklerine ayak uydurmakta zorlanan iki pazarlama elemanıdır. Nihayetinde beklenen olur ve işlerinden kovulurlar. İşsizlik sorunuyla baş etmeye çalışan ikili, bir plan yaparak medya devi Google ın stajyerlik pozisyonlarına başvuruda bulunurlar.

Tatlı Cadı Lili: Mandolan a Yolculuk / Lilly The Witch : The Journey To The Mandolan

Yönetmen: Harald Sicheritz

Oyuncular: Alina Freund, Michael Mittermeier, Pilar Bardem

Yapım: Fransa, Avusturya, Almanya

Süre: 90 dk.

Vizyon Tarihi: 12 Temmuz 2013

Komedi severlerin keyfle izleyeceği filmin konusu: Sevimli Cadı Lili, ilk filmde kötü büyücü Hieronymus la savaşmış ve galip gelen taraf olmuştu. Ancak macera burada sona ermedi ve karşısına daha güç bir görev çıktı. Cadı Lili, Madolan krallığını ele geçirip başa geçmek isteyen Sadrazam Guliman ile mücadele etmek zorunda. Gözünü hırs bürüyen ve hedefine kolayca ilerlemekte olan Guliman ise bu tahtın arkasında yatan sırlardan bihaberdir. Zira taht geçmişten gelen bir lanet taşımaktadır ve Hexe nin yardıma çağırdığı Lili den haberdar değildir. Durumun farkına vardığı an ise kötü büyücü Abrash ı, Lili nin yolunu kesmek için görevlendirir. Ama bir cadıyı kandırmanın hiç de kolay olmadığı gerçeğini atlar! Dahası Lili nin krallığa gelişi birçok sırrın da ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Biletler için;
www.mybilet.comwww.mybilet.com

(439)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak