“Hazal” yurtdışına neden gitti?Yayınlanan Tem 9 2013 - 5:12pm Yazan adminHAZAL-KAYAŞu Türkiye milleti (??) ve esasında insanlar gerçekten de tuhaf ve komik belki de.. Epeyce bir süredir bir Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ filan gibi bir takım kahramanlar türettik… İsmi cismi duyulmamış tıfıl (sembolik anlamda) kardeşler bir anda Türk TV’lerinin kahramanları olup parayı hamutuyla götürmeye başladılar..

Daha önce de benzer yollardan başka “müthiş” yetenekler geçmemiş değildi doğrusu.. Mesela Cem Yılmaz (büyük komik – ne fayda sağlıyorsa), Medya patronu Acun (bak işte o büyük katkı yapıyordur Türk milletinin kültürüne filan), ve bir aralar her reklamın altından çıkan büyük reklam sanatçısı Şafak Sezer vesaire vesaire….

Bu arkadaşlar deve yükü ile malı götürdüler.. Karşılığında nasıl bir gerçek “fayda” sağladılar diye sorduğumuzda, o kadar çok ki say say bitmez, buraya da sığmaz zaten ..

Hatta bunların bir kısmı yalnızca ülke çapında kahraman olmakla kalmıyorlar yurtdışında da başarıyla temsil ediyorlar Türkiye’yi,  “SOAP OPERA” dediğimiz dizilerdeki başarılarıyla..

Yok yok tabii ki amme menfaati için yapmıyorlar, kendileri bu işleri.. Üç beş kuruşçuk da ceplerine koyuyorlar .. Zaten de haklarıdır, zira ülkeye ve insanlığa katkılar sağlıyorlar

İşte son olarak da, yani bu kadar yoğun gündem arasında derdimiz ünlü dizi oyuncusu Hazal Kaya isimli “hanımefendi apar topar neden gitti Amerika’ya” şeklinde tezahür etmiş meğerse.. Bilmiyorduk da, öğrenince biz de bu konuda dertlenelim dedik.. Fransız kalmayalım olaya..

Söylendiğine göre Hazal Kaya, Amerika’ya oyunculuk eğitimi almak üzere gittiğini açıklamıştı… Ancak magazin basınından gelen bir habere göre genç oyuncunun aslında yurtdışına bir zayıflama kampına gittiğini iddia edildi..

Şimdi bize düşen de bu çok önemli soru üzerine kafa patlatmak; Bu hanım zaten müthiş olan oyunculuk yeteneğini mi geliştirmeye gitti yoksa orada zayıflayıp geri mi gelecek?

Önce bir rahatlayın sonra sakin kafayla bir güzel konsantre olup doğru cevabı tahmin edin.. Siz de biraz gayret edin canım.. Öyle hep pasif olup uzaktan seyretmeyin..

Beleş yok öyle

Bir meraklı yurtttaş 🙂

 

(748)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak