Hülya Avşar Başbakanla görüştü!Yayınlanan Haz 14 2013 - 8:59am Yazan admin 

Başbakan  Erdoğan, Hülya Avşar’ı Başbakanlık Resmi Konutu’nda kabul etti. Yaklaşık 1 saat 15 dakika süren ve Gezi Parkı olaylarının konuşulduğu görüşmenin ardından Hülya Avşar çıkışta açıklamalarda bulundu.

“Şuanda herkesin duygusal bağa ihtiyacı var. Yani bu işi fazla profesyonelleştirip inat uğruna yaparsak yazık günah” diyen Hülya Avşar, “Yani herkesin işine gücüne, şu güzel ülkeye, şu güzel geçen ömre yazık. Ben ona üzülüyorum” dedi. Gezi Parkı’na gitmesinin imkansız olduğunu ve böyle bir şeyin oradaki gençler tarafından istenmeyebileceğini anlatan Avşar, “Dolayısıyla isterlerse seve seve giderim, tabi konuşurum ama böyle olmayacağını biliyorum” diye konuştu. Avşar sözlerinin sonunda “Gezi için bir lider yok. Dertlerini anlatamıyorlar” dedi.

Avşar’ın başbakanla görüşmesi twitter’da yankı yaptı. İşte ilgili bazı twitler..

– #hulyaavsar bu, gündem ne olursa olsun gündemin gündemi oluyor reklam düşkünü kokono

-“başbknımzla gezinin durumunu zehryla ilişkime benzetiyorum” Bu durumda birilerinin yüzüne sıcak çaymı fırlatmalıyız 🙂

-“Tehdit fln almadım” demiş Seni kim naapsın anacım..

-#hulyaavsar basbakanin gosterdigi topcu kislasi animasyonunu cok begenmis genclerin neden kızdıgını anlamiyormus Keske gitmeden anlayaydın

-Bunu cocugum ıcn yaptım dıyo, yahu senın cocugun nerden bılsın gezıyı. Gıtsın etılerde eskı sevgılısıne caydanlık atsın ablacım #hulyaavsar

-#hulyaavsar ne kadar ugursuz biri ki parasini yardima muhtaclar bile istemiyo.sahte sahte toplumsal projeler fln,kimse yemiyo..

(582)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak