Hürrem büyük bir hata yapıyorYayınlanan Şub 27 2013 - 11:18am Yazan adminMuhteşem Yüzyıl bu haftaki bölümüyle yine nefesleri kesecek.

Hürrem’e Hatice’nin yaptırdığı büyü her geçen güm Hürrem’i ölüme sürükleyecek. Güçlü Hürrem bu büyüden kurtulailecek mi, yoksa yenik mi düşecek?

Hürrem, Mermer Köşk’te ne olduğunu hatırlamıyor. Vücudunda aniden beliren yaraları görünce dehşete düşüyor. Herkes zehirlendiğini zannederken, aslında büyü yapıldığı ortaya çıkıyor. Büyünün etkisine giren Hürrem için hayat kabusa dönüyor.  Ve öyle bir şey yapıyor ki haremde hayat duruyor!

Hürrem, ne Mermer Köşk’e gittiğini ne de orda olanları hatırlamaktadır. Vücudunda beliren yaralar, başta Süleyman olmak üzere, herkesi telaşlandırır. Hürrem kendisine olanları anlamaya çalışırken, bir yandan da haremde çıkacak dedikoduları engellemeye uğraşır.

İbrahim ’in gölgesi sarayın üzerinde dolanmaya devam eder. Süleyman onun ölümünün ardından derin bir yalnızlığa bürünmüştür. Hatice de her fırsatta ona İbrahim’i hatırlatmaktadır. İbrahim’in kayıp hazinesi iki kardeşi karşı karşıya getirir. Hatice’nin ağır sözleri Süleyman’ı öfkelendirir.   Mihrimah’ın, Malkoçoğlu sevdası her geçen gün artar. Sefer sırasında yazdığı mektuba cevap alamayan Mihrimah, bir mektup daha yazar. Mektup bir başkasının eline geçince, ikili için tehlike çanları çalmaya başlar.

 

Hürrem büyük bir hata yapıyor

(399)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak