İdiz’in Şahan’dan sonra Kırca’ya Yanıtı?Yayınlanan Ağu 1 2012 - 4:14am Yazan adminGeçtiğimiz günlerde basına yansıyan fotoğraflarla gündeme gelen Oyuncu Nurseli İdiz için sanatçılar seferber oldu..

Çeşme’de kaldığı otelde alkolü fazla kaçırmış halde ve bitkin görüntülenen Nurseli İdiz, kendisi hakkında Twitter’Da konuşan Şahan Gökbakar’a da fena çıkışmıştı. İdiz, Şahan’In “Nurseli İdiz’e acıyıp, onu ayıplayıp çeşitli sıfatların altına sokacağımıza, rehabilite olabileceği bir çatının altına sokmalıyız” sölzerine sert karşılık verdi. : “Şahan Gökbakar’ın iyi niyetinden şüphem yok ama benim rehabilite olacak imkanım var. Peki Şahan’ı neyle rehabilite edeceğiz. Vukuatlarını herkes biliyor” dedi.

Oyuncu Levent Kırca ve arkadaşları ise, Nurseli İdiz’e yardımcı olmak için kendisiyle görüşmek ve alkol tedavisinde yardımcı olmak istiyorlar. Bakalım İdiz’in onlara yanıtı ne olacak?

Nurseli İdiz bu görüntülerin ve yaşananların son olacağını ifade ederek: “Ben 10 15 senedir kendi içimde ki fırtınalarla mücadele ettim. Zaman zaman birçok şeye üzülebiliyorum. Tiyatroda oynamadığım oyun kalmadı, sinemalarda oynadım, daha yeni bir film bitirdim bütün bu çıkan haberlere karşın birde çok güzel bir kariyerim var benim. Mesela bunlar da pek yazılmıyor. Neye üzüldüğümü tam olarak bilmiyorum. Mesela bir iş kaybı oluyor üzülüyorsunuz, bu haberlere mesela ya da bazen bilemiyorsunuz neye üzüldüğünüzü. İlk duydum haberleri pişmanlık duydum neden böyle oldu diye düşünüyorsunuz. Elif’in yanındaydım zaten. İnşallah söz veriyorum umarım bu son final olacak. Hep çalışmak istiyorum bu hastalığın en iyi ilacı çalışmak” dedi.

(393)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak