Jean pantolon seçerken dikkat!Yayınlanan Ara 9 2013 - 12:51pm Yazan adminjean-secimiJeanler her sezon moda. Hiç vezgeçilmeyen ve her insanın gardobunda bulunan parçalardır Jean. Özellikle pantolonlar. Peki vücudunuza göre doğru seçimi yaptığınızdan emin misiniz model seçerken.*

Eğer çok zayıf ve çok ince bacaklıysanız sakın ola geniş paçalı jean seçmeyin. Bu siiz olduğunuzdan zayıf gösterir. Palyoçoya dönmek istemez siniz değil mi?

Kalın bacaklarınız varsa, onları ispanyol paça jeanlerle kapatabilirsiniz. Dar kesimlerden uzak durun. Bu çok dikkat çekici olur ama hoş görüntü değildir.

Eğer daha dolgun ve kalkık bir kalçaya sahip olmak istiyorsanız, satın aldığınız jeanin ceplerine dikkat etmelisiniz. Cepler resmen sihirli parçalardır. Bir anda vücut yapınızı olduğundan daha çekici bir hale getirebilir. Arka cepleri büyük olan jean modelleri bu konudaki beklentinize cevap verecektir. Tabi hem büyük hem de cepler aşağıda olmayacak şekilde olanlar. Eğer daha küçük görünmesini istiyorsanız kesinlikle belirgin cepleri olmayan ve ince kumaştan yapılmış bir jean satın almalısınız.

Düşük bel olanlardan uzak durun. Bu hem sağlığınızı tehdit eder, hem de her vücut şekline uygun değildir.

(1188)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak