Jennifer Lopez Reine’da Yorgunluk AttıYayınlanan Kas 15 2012 - 7:18pm Yazan admin 

Dance Again konserleri kapsamında İstanbul’daki üç günlük sahne maratonuna start veren Jennifer Lopez,  Ataköy Atletizm Arena’da hayranları ile buluştu. Türkiye’de ilk kez konser veren Lopez, sahnede birbirinden seksi altı farklı kıyafet giydi.


Jennifer Lopez İstanbul’daki ilk konserine “Never Gonna Give Up” şarkısıyla başladı. Latin yıldız, “Türkiye’de ilk kez sahneye çıkıyorum. Merhaba İstanbul, hoşgeldiniz” sözleriyle hayranlarını selamladı. Konsere eski şarkıları ile devam eden Lopez, özellikle “Waiting For To Night” parçası ile büyük alkış aldı.

Jennifer Lopez, binlerce hayranı ile buluştuğu İstanbul Konseri sonrası Reina’da düzenlenen partiye katıldı.
Garanti Bankası sponsorluğunda düzenlenen ve sınırlı sayıda davetli ile gerçekleştirilen özel geceye ilerleyen saatlerde katılan güzel yıldız, konser yorgunluğunu sevgilisi ve ekibi ile birlikte Reina’da eğlenerek attı.

Gece boyunca oldukça keyifli olduğu görülen ve konserden henüz çıkmış olmasına rağmen enerjisinden bir şey kaybetmeyen Lopez, kendisine özel performans sergileyen Nomads İstanbul’un fusion oryantal dansçılarına eşlik etti.

Lopez’in sevgilisi Casper Smart, oryantallere takması için kendisine uzatılan parayı sevgilisinden çekinerek yanındaki arkadaşlarına verdi. Dansçıların kıvrak figürlerini oldukça beğenen J Lo, oryantal dansçılara eşlik etmeleri için kendi dansçılarını da piste yolladı.
Parti boyunca sevgilisi Casper Smart ile oldukça samimi görüntüler sergileyen Lopez, gecenin ilerleyen saatlerine kadar müziğe eşlik etti.

[nggallery id=31]

Kaynak:Mynetmagazin

(471)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak