Kasım ayı astrolojinizYayınlanan Kas 20 2013 - 8:00am Yazan adminKOÇ: Olumsuzluklar hep üst üste geldi ve siz bunaldınız. Sabredin. Bu ayın ikinci yarısı sıkıntılarınızı bir taraf iteceğiniz va yaşamınızı değiştirecek bir olayla karşı karşıya geleceksiniz.

İş yaşamınızda bir terfi söz konusu

BOĞA: Burcun ilk on günlük döneminde doğanlar   10Kasımdan itibaren  iş yaşamlarında hareketlilik ydeğişiklik yaşayacaklar. Aşk yaşamınız renkleniyor. İki ateş arasında kalacaksınız.

İKİZLER: Arık olmaz diyeceğiniz şeyler olacak. Unutulmuş geçmişte kalan bir aşk alev alacak. Geçmişi unutup yeni başlangıçlar zamanı.

YENGEÇ:  Yengeçler için bu ay sağlık ön planda olacak. Sağlığınzla ilgili konuları ertelememnizde yarar var. İş yaşamınızda sıkıntılı bir kaç hafta var önünüzde. Akıllı çözümler getirebileceğiniz durumlarla işi kurtarabileceksiniz.

ASLAN: Parasal konulardaki şanssız dönem sona eriyor. Yeni bir iş, ya da işinizde terfi söz konusu. Aşk hayatınızdaki gerilimleri ancak bir uzman yardımıyla sona erdirebilirsiniz. Konuşmaktan kaçınmayın.

BAŞAK:  Öğrenci iseniz vizeler ve sınavlar arasında geçen zaman sizi umutsuzlğa ve isteksizliğe atacak. Ta ki o haberi alana kadar. Bu ayın sonunda yalamınız şekillenecek. Dikkatsiz, alıngan ve anlayışsız bir tavır içine girebilir, dikkatinizi dağıtan durumlar yüzünden eviniz ve ailenizle ilgili konularda iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Bu ay  iletişim yetenekleriniz artıyor. Denge gerektiren konulardan adeta siz sorumlu tutulacaksınız. Evdeki pürüzler artacak Dikkat!

AKREP: Bu ay gelirlerinizde artış söz konusu olacak. Fırsatları değerelendirebileceksiniz. Yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Dikkatli davranmalısınız. Fırsat için sizinle birlikte olmak isteyen insanları iyi tanıyın, zararlı çıkmayın.

YAY: Kasım ayında  iletişim ve internet konularında çalışanlar için oldukça güzel günler ve teklifler var. İstediğiniz amaca ulaşmak üzeresiniz. Biraz daha azim.  Hayata geçirmeyi düşündüğünüz projelerinizi hem dostlarınıza hem de önem verdiğiniz yönetici konumunda kişilere anlatabilirsiniz.

OĞLAK: Kasım ayında  kontrolü elinizden kaybedebilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekte sıkıntı yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sezgilerinizle değil, mantığınızla hareket etmeniz gereken olaylar yaşayacaksınız.

KOVA: Bu ay yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Mekan değişikliği siz konusu olacak. Bu dönemde iletişim becerileriniz arttığı için çevrenizle de rahat ilişkiler kurabileceksiniz. Maddi konularda dikkatli hareket etmeli ve her türlü aşırılıktan uzak kalmalısınız.

BALIK: Eğitimle ilgili konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Yabancılarla birlikte çalışmalar yapabilirsiniz.  Sevdiklerinizle ilgilenebilir ve mutluluğunuzu ilgilendiren önemli adımlar atabilirsiniz. Yayıncılık alanıyla bağlantılı çalışmalarınız öne çıkabilir. Evle ilgili hedeflerinizde zorlanabilir, ilişkileriniz yüzünden kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

(1129)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak