Kızdıran söz: Çocuğumu devlet okulunda mı okutayımYayınlanan Ara 12 2013 - 11:08am Yazan admin

ivanaaShow TV’de bir  programının jüri üyeliğini yapan ve kanalın satılmasıyla  yayından kaldırılan programın ardından yine aynı kanalda başka bir programla ortaya çıkan  1981 doğumlu modacı(?) Ivana Sert‘in ayrıldığı eşinden kendisine bağlanan nafaka ücretini beğenmemesi ile ilgili yaptığı açıklamalar paylaşım sitesi twitter’da büyük yankı uyandırdı.

Bildiğiniz gibi eski eşi Yurdal Sert, iki yıl önce İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak yedi yıllık eşi Ivana Sert’e boşanma davası açmıştı. Oğulları Kayon Ateş’in velayetini talep eden işadamı, şiddetli geçimsizlik ve haysiyetsiz hayat sürme iddialarıyla açtığı davada ayrıca eşinin Hatem Yavuz’la aşk yaşadığını öne sürmüş ve 1 milyon lira tazminat istemişti.

Bunun üzerine Ivana Sert de karşı dava açtı. Asıl aldatılanın kendisi olduğunu öne süren Ivana Sert, hem Kayon Ateş’in velayetini istedi hem de 7 milyon lira tazminat talep etti.

Davanın 10’uncu celsesinde tarafları boşayan mahkeme, Kayon Ateş’in velayetini Ivana Sert’e verdi. Karara göre Yurdal Sert, çocuk için aylık 5 bin lira iştirak nafakası, boşandığı eşine de 400 bin lira tazminat ödeyecekti. Ancak Sert bu tazminatı az buldu. Twitter’da da tepkiler aldı…

“OĞLUMU DEVLET OKULUNA MI GÖNDEREYİM”

Sert, “Ayda 5 bin lira neye yeter? Ateş’i özel okulda okutamam. O parayla ancak devlet okulunda okur.” diye konuştu.

İşte Twitter’dan tepkiler

Asgari ücretli şimdi bu haberi okuyup kızmaz inş. Şaka gibi…

inşallah 5 liraya muhtaç kalırsın…

Asgari ucretli kardeslerim bunlar heryerde izliyolar gidiyolar prim yaptiriyolar. Cok yazik sen zevk icin ugraşir onu buyutursun o 5000i begenmez

Gözünüzü toprak doyursun.

adaletin bumu dünyaaaaaaaaaaaa

makyaj parasına yetmez

bizimle değilsin

 İVANA SERT FOTO GALERİ

(437)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak