“Kötü Yenge” Dermancıoğlu “Harem”e giriyorYayınlanan Haz 18 2012 - 8:23am Yazan Hafta7Esra Dermancıoğlu oyunculuk basamaklarında hızla ilerliyor.

Oyuncu olmayı kafasına koyan ve bir doğum günü partisinden sonra yaşamı adeta değişen Dermancıoğlu şimdi “Fetih 1453” de rol alacak

Dermancıoğlu, 6,5 milyon seyirciyi sinema salonlarına çeken “Fetih 1453″ün dizi versiyonu “Fetihten Sonra”da Fatih Sultan Mehmet’in kız kardeşi Hatice Sultan’ı canlandıracak. Show TV’de ekrana gelecek olan dizinin ilk dört haftasında filmin bölümleri, 5. haftadan itibaren de yeni bölümleri ekrana gelecek. Dizinin 4 bölümünü de filmin yönetmeni Faruk Aksoy çekecek, ardından Aksoy görevini başka bir isme devredecek. Devrim Evin’in yine Fatih Sultan’ı canlandıracağı dizide İsmail Filiz de rol alacak.

DERMANCIOĞLU KAMERALARLA NASIL TANIŞTI

 Bir grup kadın, bir arkadaşlarının doğum gününü kutluyor. Partinin pastası orijinal; üzerinde bir sürü yol var. Herkes birbirine soruyor. Seçtiğin yoldan memnun musun? Fırsat bulsan makas değiştirir misin? Esra düşünmeden cevap veriyor: “Aslında hep oyuncu olmak istedim!”

Birkaç hafta sonra, Otto Santral’de kocası, kızı ve arkadaşlarıyla pizza yerken telefonu çalıyor. Arayan “Avrupa Yakası”nın senaristi, oyuncusu ve o doğum gününün misafirlerinden biri olan Gülse Birsel. “Bir rol yazdım tek bölümlük, oynamak ister misin” diye soruyor. Dermancıoğlu “Avrupa Yakası”nın 6’ncı sezonunun 163’üncü bölümünde konuk oyuncu olarak kameralarla böyle tanışıyor.

(439)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak