Kristen Stewart sevgilisini aldattıYayınlanan Tem 28 2012 - 8:35am Yazan admin 

 

Twilight filminin yıldızı Robert Pattinson, aktris sevgilisi Kristen Stewart’ın 41 yaşındaki İngiliz yönetmen Rupert Sanders ile yasak ilişkisi olduğunu ortaya çıkarınca ayrılık kararı aldı.

22 yaşındakiStewart ile iki çocuk babası Sanders’ın ilişkisi, bu hafta içinde İngiliz basınına konu olmuştu. Bu gelişmenin ardından Pattinson, rol aldığı vampir filmlerinde de sevgilisi olduğu Stewart’ın evini terk etti.

Stewart’ın, ilişkisini kurtarabilmek için son bir çaba olarak “yaptığından pişmanlık duyduğunu belirttiği” ve İngiliz yönetmenler arasında yaşananları “bir anlık düşüncesizlik” olarak tanımladığı ifade edildi.

ABD’nin People dergisinin verdiği bilgiye göre, 26 yaşındaki İngiliz aktör Pattinson, sevgilisinin özrünü görmezden geldi ve Los Angeles kentindeki evi terk etti. People, Stewart’ın yaşananlardan dolayı “kalbi kırık ve öfkeli” bir halde olduğunu belirtti. İngiliz Daily Mail gazetesi ise Stewart’ın yaşadığı yasak ilişki nedeniyle Twitter’daki takipçilerinden ağır eleştiriler aldığını ifade etti.

Stewart, yönetmen Rupert ile Pamuk Prenses filminin setinde tanıştı. Filmde, Rupert’ın 33 yaşındaki karısı, model Liberty Ross da rol aldı. Ross, filmde ana karakteri canlandıran Stewart için, “Bence ondan daha iyi bir tercih olamazdı” demiş ve kocasıyla arasına gireceğinden habersiz aktrisi övmüştü.

 

(820)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak