Lahananın bilmediğiniz yararlarıYayınlanan Ara 29 2013 - 5:16am Yazan adminBolca bulabileceğiniz lahananın faydalarını biliyor musunuz? Kanser tedavisinden, yorgunluğa, cilt güzelliğine kadar pek çok yararı var.

Bakın beyaz lahana sayesinde ne gibi hastalıklara ve sorunlara çare bulabilirsiniz?

3 haftalık kür sonunda selülitlerinize veda edebilirsiniz.

Fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz

Kolon kanserini önleyebilir, vücutta iriken toksinleri lahana ile atabilirsiniz.

Kandolaşımını düzenleyebilir, vücudunuzu zinde, canlı kılabilirsiniz.

Beyaz lahan kürünü uygulamaya başlamanızdan 3-4 gün sonra vücudunuzdaki değişiklikleri hemen farkedeceksiniz. Terlemeleriniz artacak, toksinleri bedeninizden atacaksınız.

Lahan kürünü doğru ve düzenli uygulayailirseniz, bu rahatsızlıklara son verebilir, hem kilolarınızdan, hem toksinlerinizden kurtulabilirsiniz.

İşte Dr Ender Saraçoğlu’nun lahana kürü..

Kaynamakta olan yarım litre suya 6-7 adet beyaz lahana yaprağını atın. Ağzını kapatın ve 10 dakika kısık ateşte pişirin.

Sabah ve akşam olmak üzere 1’er su bardağı için ve buna 5 gün boyunca aralıksız devam edin.

Toksizleri atmak için; 10 günlük kür uygulayın ve bu kürü yıl boyunca 3-4 defa tekrarlayın.

Şunu unutmayın. Bu uygulamayı günlük taze yapın. Yani lahanayı haşlayın 5 gün ya da 10 gün oyunca içmeyin. Her gün yenisini yapın.

Kan dolaşımını düzenlemek ve selülitlerinizden kurtulmak içinse;  yine aynı şekilde lahanaları pişirin. Sabah akşam 1’er bardak için ama bunda farklı olan her 3 günde bir yapılacak olması. Birinci gün için 3 gün ara verin ve toplam 21 gün içeek uygulayın. 3 aylık aradan sonra gene aynı şekilde uygulama yapın.

(972)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak