Madonna.. Gerçek bir dünya yıldızıYayınlanan Tem 4 2013 - 1:51pm Yazan adminMADONNAMadonna Louise Ciccone veya bilinen adıyla Madonna.. 1958 Bay City, Michigan doğumlu ABD vatandaşı.. Şarkıcı, müzisyen, dansçı, aktris, film yapımcısı, yazar, moda simgesi… Üstelik bugüne kadar, yani gelmiş en başarılı solo kadın pop şarkıcısı ve diğer bir deyişle pop müziğin kraliçesi olarak bilinen MADONNA..

Sahne gösterilerinde yüksek tempolu müzik ve erotizme yer veren, albümleri yaklaşık 300 milyon satan ve Guinness Rekorları tarafından “Tüm zamanların en başarılı kadın müzisyeni” ilan edilen Madonna..

Gerçekten de insan bakıyor da gerçek bir “YILDIZ” ne demek gözleri kamaşarak görüyor..

Yani bizdeki kıytırık pop yıldızlarına filan bakınca ne kadar cüce olduklarını anlıyor insan, Madonna gibi büyük yıldızların yanında..

Şimdi bunu söylerken sakın Madonna’nın müziği ve şarkılarına aşık olduğumuzu filan sanmayın.. Çünkü öyle değil bizce.. Müzikalite açısından, Beatles, Queen vs gibi grupların yapmış oldukları müziği dinlediği zaman insan Madonna müziğine “kaliteli” demekte çok ama çok zorlanır doğrusu..
Fakat, kadın müzisyenden çok “Show” woman… Entertainer… İdol vesaire … Sahneyi her şeyiyle dolduruyor.. Yaptığı adeta görsel bir sanat gibi.. O kadar müthiş etkileyip, eğlendirebiliyor insanları..

Hani illa bizdekilerden birini ona benzetmek gerekirse çok uzaktan Tarkan’ın yaptığı birazcık, hani “mini minnacık” onu benzetilebilir.. Çünkü Tarkan’da müzikalite olarak çok önemsiz olmasına rağmen, sahnesi, meydana getirmiş olduğu tarz ve halkla ilişkiler yönetimi ile işi götürüyor..

Keşke bizde de Madonna gibi yıldızlar çıksa…

Bu arada, Madonna’nın erkek arkadaşı Brahim Zaibat’ da moda dünyasına girmeye çalışıyor…

Dünya yıldızının 25 yaşındaki dansçısı ve aynı zamanda genç aşığı ZAIBAT kendi dizaynı olan bir tarzı, AK47 rifle (tüfek) logolu ürünleriyle moda dünyasına sürmeye çalışıyor.. Zaibat markasını DEFEND olarak belirledi…

Madonna MDNA turnesine İsrail’de başladığında özellikle İsrail’i başlangıç noktası olarak seçtiğini ve turnenin dünya barışına katkıda bulunmasını hedeflediğini söylemişti. Fakat, konser başladığında insanlar gözlerine inanamadılar ve yıldız elinde bir AK-47 silahını sallayarak REVOLVER isimli şarkısını söylüyordu.. ve de konser aynı tarzda vahşet içeren bir Show ile devam etti…Tabi müthiş ağır tenkitler aldı..

Yıldızın sevgilisinin ise bunu pas geçmeyerek bir avantaja dönüştürmek için adım attığı anlaşılıyor.. Çünkü yeni koleksiyonunda logo olarak AK-47 silahını seçmiş durumda..

Tabii ki böylece dünya yıldızı sevgilisi de onun elinden tutmuş oluyor.. Şanslı adammış doğrusu.. Kısa sürede zirveye çıkarsa şaşırmamak lazım zira arkasında Madonna var kapı gibi..

(382)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak