Meryem Uzerli “Muhteşem Yüzyıla” geri dönecek mi?Yayınlanan Haz 25 2013 - 8:10pm Yazan adminMuhteşem Yüzyıl’ın sezon finalinde Hürrem Sultan tekrar meydana çıktı.. Ama ne çıkış? Çoğu izleyiciye “keşke çıkmasaydı” dedirtti nerdeyse…

Çünkü, kabul etmek gerekir ki Meryem UZERLİ bu dizinin gerçekten de lokomotifiymiş meğerse.. Hatta Kanuni rolündeki Halit Ergenç’ten de fazla..

Onun için onun yerini dolduramadı yeni Hürrem, yani Vahide Gördüm (veya Perçin)..

Bir defa arada ciddi bir yaş farkı var.

Her nedense ve nasılsa vahide Hanım’ı bu role iyi hazırlayamamışlar, Meryem’den sonra..

Yahu kardeşim aradaki yaş farkı zaten var.. Tamam yıllar geçmiş de, diğer karakterlerin hiç biri yaşlanmamış bir tek garibim Hürrem mi yaşlanmış? Hiç olmazsa kadıncağızın saç rengini Meryem’e benzetseydiniz.. Gerçi botoks yaptırılmış ama yeterli olamamış. Biraz da gençleştirme makyajı yapsaydınız filan… Yani özetle olmadı, yakıştıramadınız..

Şimdi bu durumda, Meryem Uzerli dönecek mi diye sorulursa cevabımız şu olur; Bu konuda şimdilik herhangi bir ışık yok ama, ne yapıp edip onu ikna etseler bizce iyi olur.. Zira, böyle giderse dizinin havası biraz söner gibi sanki.. Yani, izleyiciler arasındaki genel kanı böyle..

Onun için de dizinin yapımcıları “pamuk eller cebe” yapmalı ve Meryem’e Halit Ergenç’in aldığı parayı teklif etmeliler bizce.. Yoksa bu kadar zahmet ve maliyete yazık olur…

25.06.2013
Editor

(961)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak