Midi eteklerin dönüşüYayınlanan Haz 22 2012 - 8:40am Yazan admin 

Bu sezon maksi etekler çok moda. Ama sadece maksi değil, midiler de geri döndü. Midi yani dizin hemen altında kalem etekler… Özellikle çalışana hanımların rağbet ettği etekler, platform topuklarla ve klasik topuklu ayakkabılarla kombine ediliyor.

Kalem etekler genellikle yüksek bel modelleri ile ön planda. Ayrıca bu sene eteklerde en çok dikkat çeken konu renk ve desen çokluğu. Bahar koleksiyonu olmalarının getirdiği canlı renkler ve birbirinden gösterişli desenler eteklerde de bolca kullanılıyor.

Denim kalem etekler ise, her yaşta her kadının her yerde kullabileceği bir seçim olabilir.

Kot etek, her zaman şık şık ve herkes tarafından sevilerek  kabul edilir. Başarısının özgü özelliklerinden biri temel üretim malzemesi olarak jean kumaş kullanımıdır. Sıkı bir kumaş vardır ve kullanımı kolaydır

Bugün denim kalem etekler birçok çeşidi sunulmaktadır. Başka herhangi bir malzemeden yapılmış modeline benzer şekilde, diz ortasına kadar katı uzunluğunda dikte, tüm klasik anlayışları geride bırakır. Üstelik denim kalem etekler hem şişman kadınlar, hem de zayıf ve uzun boylu kadınlar için uygundur.

Sezon trendlerine genel olarak bakıldığında da tiril tiril uçuşan rengârenk eteklerle kıpır kıpır bir yaz bizleri bekliyor.

GALERİ…Midi Kalem Etek Modelleri

(508)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak