Muhteşem Yüzyılın Şah Sultanı mutlu değil mi?Yayınlanan Haz 26 2013 - 9:32pm Yazan adminDENIZ-CAKIR2Muhteşem Yüzyıl’da “muhteşem“ zekası ile herkesin hayranlığını ama sinsiliği ile de nefretini kazanan Şah Sultan (yani Deniz Çakır) son günlerde biraz mutsuz görünüyordu…

Söylendiğine göre başarılı yıldız aşk darbesi almıştı.. Sevgilisi tarafından ihanete uğradığı söyleniyordu.

Bazı magazin haberlerinde yıldızın devamlı alkol alıp adeta içten içe ağladığı ve gittiği mekandan gece geç saatlerde kardeşi ve arkadaşları ile birlikte ayrılırken çağrılan taksi binmediği ve yanındakiler tarafından sahil tarafına götürülüp temiz hava aldıktan sonra kendisine geldiği gibi fısıltılar bile uçuruldu…

Şah Sultanın, sevgilisi İbrahim Çelikkol’un kendisine ihanet ettiği konusu ile ilgili sorulara cevap vermediği söyleniyor.

Deniz Çakır’a “Muhteşem Yüzyıl’daki Hürrem karekterini canlandıran Meryem Uzerli’nin yerine Vahide Gördüm’ün diziye dahil olması ile ilgili soru sorulduğunda ise “En iyi Vahide olurdu. Oda oldu zaten” dediği bildiriliyor.

Çakır’ın kariyeri

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Deniz Çakır muhtelif çalışmalar ve denemelerden sonra en kariyerinin zirvesine Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından günümüze uyarlanan Yaprak Dökümü dizisiyle yaptı. Dizi sayesinde tecrübesi ve popülaritesi artan Deniz Çakır dizide en önemli karakterlerden biri olan Ferhunde rolüyle dikkat çekti ve  dizideki oyunculuğu kendisine 2010 senesinde ilk kez takdim edilen İsmail Cem Televizyon Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu – Dram ödülü kazandırdı. Çakır, hatta bu sayede diğer bazı ülkelerde de başta Bulgaristan ve Azerbaycan olmakla hayranlar kazandı.

27.06.2013
KAYNAK: MEDYA

(501)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak