Muhteşem YY.da heyacan artıyorYayınlanan Eki 2 2013 - 5:13am Yazan adminmuhtesem-yuzyil-hangimodaMuhteşem Yüzyıl’da  Hürrem Sultan karakteriyle özdeşleşen Meryem Uzerli’nin diziden ayrılması ile çıta düşürmüştü izleyicinin gözünde. Ancak yeni bölümler bu çıtayı yine arttıracak gibi. Diziye yeni gelen isimler dizinin seyrini arttıracak. Ya da yeter artık hem entrika, hep aşk meşk deyip diziden uzaklaştıracak.

Bilmiyoruz ne olacak ama bu bölümde Hürrem’in işi zor görünüyor. Yeni bir rakip ortaya çıkıyor . Muhteşem Yüzyıl 106. bölümde Mustafa yaptığı hamleyle Hürrem’i bozguna uğratıyor. Ayrıca eğlencenin ve neşenin sultanı Fatma Sultan saraya adım atıyor. Saraya gelir gelmez de Hürrem’in sırrını ifşa ediyor.  Hürrem için bir dönem sona eriyor!

Fatma Sultan  ( artık her kimse? tarihde var mıydı bu isim?) Kanuni’ye yeni bir cariye sunuyor. Kanuni bu cariyeyi kabul edecek mi izleyip göreceğiz.

Selim ise Manisa’da büyük bir hezimete uğruyor. Mustafa, Rüstem’den intikam almaya hazırlanıyor. Barbaros ise Atmaca’nın gizli kimliğini öğreniyor! Fatma Sultan Hürrem’e büyük bir darbe vurmaya hazırlanırken, Hürrem kimsenin hesap etmediği bir hamle yapıyor!

(678)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak