Müjdeler olsun; Polat yaşlanmış, “vadi” biter mi dersiniz?Yayınlanan Kas 18 2013 - 6:38pm Yazan adminPOLAT-ALEMDARArtık bir yılan hikayesinin de ötesine geçen KURTLAR VADİSİ resmen bayıyor.. İtiraf etmek gerekirse ilk yayına girdiğinde milyonlarca kişinin nefesini tutarak izlediği bir programdı ve birinci seri bittiğinde, yayından geri dönmemek üzere kalkmış olsaydı, gerçekten de Türk televizyon tarihinin en başarılı dizilerinden biri olarak imzasını atmış olacaktı..

Hele şu anda oynamakta olan bölümler artık macera değil tam manasıyla komedi haline dönüştü – şarlatanlık dememek için daha yumuşak bir ifade kullandık…

Her neyse, Gezi olaylarında televizyonlara verdiği demeçlerle karizmayı iyice çizdiren POLAT abimiz en sonunda yaşlandığını itiraf etmiş, bir röportajda..

Bir müjde olarak algılasak mı acaba bunu? Böylece Kurtlar Vadisini de artık yayından kaldırma zamanının geldiğini idrak eder inşallah yapımcılar.. Diğer bir deyişle “yetsin artık milleti sömürdüğünüz, aynı basit ve yüzlerce kere tekrarlanan sahnelerle”..

Bilindiği gibi Polat abimiz bir süre önce Nagehan Kaşıkçı’ ile evlenmiş ve bir de oğlu olmuştu.. İnşallah Şaşmaz “Polat” sözü vermiştir de artık emekliliğini ister Vadi’ den ve biz de böylece bir ok çekeriz..

Şimdi, kimse çıkıp da “Kardeşim ne ukalalık ediyorsun? Beğenmiyorsan seyretme” demeye kalkmasın lütfen.. Zira bu iş “kötü alışkanlık” gibi.. Sizler sigaranın kötü ve felaket zararlı olduğunu bildiğiniz halde bırakabiliyor musunuz? Hayır.. İşte, Başbakanınız da çıkıp yasaklıyor birçok kötü alışkanlığı..

Oohh.. İyi de yapıyor valla 🙂

(648)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak