Nejat İşler yoğun bakımdaYayınlanan Oca 19 2014 - 11:05am Yazan adminNejat-Isler-1Başarılı oyuncu Nejat İşler yoğun bakıma kaldırıldı.”septik şok” yaşadığı belirlenen oyuncu, Acıbadem Bodrum Hastanesi’n de yoğun bakımda tutuluyor.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada, sanatçı Nejat İşler’in, 17 Ocak’ta saat 00.15 sıralarında hastanelerinin acil servisine başvurduğunu belirtti. Aksoy:

“Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok, çoklu organ yetmezliği ile seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir. Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız, göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir.” dedi.

Genç ve başarılı oyuncunun bir an önce sağlığına kavuşup, aramıza dönmesini diliyoruz.

 

(1528)
Yazar Hakkında

3 Yorumlar so far. Feel free to join this conversation.

  1. Peri Akalmaz 19 Ocak 2014, 11:12 - Reply

    BU kadar genç yaşta, böyle güzel bir insanın bu hastalığın pençesine düşmesi çok üzücü. Dleğim Nejat İşler’in sağlığına kavuşması, yaşama dönüp, güzel işler yapması. Geçmiş Olsun İşler, Seni seviyoruz

  2. Ahmet 19 Ocak 2014, 11:15 - Reply

    Geçmiş olsun. aramıza dön. senin gibi oyuncular ve güzel insanlar kolay yetişmiyor

  3. Sezensu 19 Ocak 2014, 11:17 - Reply

    Çık o yoğun bakımdan sen güçlüsün. sevenlerini üzme

Bir yanıt bırak